Twoja lokalizacja: Księgarnia internetowaKsiążki > Łza

Łza

Autor: Lauren Kate

Wydawca:Galeria Książki
Typ okładki:okładka miękka
Liczba stron:416
Wymiary:12.5x19.5cm
EAN:9788364297106
Data wydania:14-11-2013
Kategorie:fantastyka > fantasy,
proza > proza obca > powieść
Opis skrócony:

Początek nowego serii Lauren Kate, autorki bestsellerowych Upadłych, to epicka opowieść pełna zapierających dech w piersi uczuć, wstrząsających tajemnic i mrocznej magii… Świat, w którym można utracić wszystko, co się kocha.„Nigdy, przenigdy nie płacz” – tego przed laty nauczyła Eurekę Boudreaux jej mama. Ale teraz nie żyła, za to dziewczyna na każdym kroku natyka się na Andera – wysokiego, bladego, jasnowłosego chłopca, który wydaje się wiedzieć rzeczy, jakich wiedzieć nie ma prawa, i który ostrzega Eurekę, że jest w śmiertelnym...

Pełny opis »
Pełny opis:
Początek nowego serii Lauren Kate, autorki bestsellerowych Upadłych, to epicka opowieść pełna zapierających dech w piersi uczuć, wstrząsających tajemnic i mrocznej magii… Świat, w którym można utracić wszystko, co się kocha.„Nigdy, przenigdy nie płacz” – tego przed laty nauczyła Eurekę Boudreaux jej mama. Ale teraz nie żyła, za to dziewczyna na każdym kroku natyka się na Andera – wysokiego, bladego, jasnowłosego chłopca, który wydaje się wiedzieć rzeczy, jakich wiedzieć nie ma prawa, i który ostrzega Eurekę, że jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, i prawie doprowadza ją do łez.


Ander nie zna jednak najmroczniejszej tajemnicy Eureki – od kiedy jej matka zginęła w tajemniczym wypadku, dziewczyna również pragnie umrzeć. Niewiele jej w życiu pozostało, jedynie stary przyjaciel Brooks i dziwny spadek: medalion, list, tajemny kamień i starożytna księga, której nikt nie rozumie. Księga opisuje niepokojącą historię dziewczyny o złamanym sercu, której łzy zatopiły cały kontynent. Eureka wkrótce odkryje, że starożytna opowieść nie jest czystą fantazją i Ander może mówić prawdę, a w jej życiu kryją się mroczniejsze tajemnice, niż się kiedykolwiek spodziewała.

Recenzje

Mistrz

 
 (0)
 (0)
Oceń wypowiedź:

"Łza" to najnowsza powieść otwierająca cykl o Córce Łez i zaginionej Atlantydzie, autorki "Upadłych". To kolejny cykl fantastyczny dla młodziezy, ale nei tylko. Mnie porwała i oczarowała ta powieść. Mamy tutaj przeszlość, przepowiednię, tajemnicza księgę miłości i szarą rzeczywistość. Nie sposób jej odłożyć podczas czytania, ani przejść obok niej obojętnie.
Eureka Bourdeaux jest z pozoru zwykłą nastolatką, nawet nie wie, że jest Córką łez. Jednak przedmioty, które pozostawia jej w spadku tragicznie zmarła matka odmieniają jej zycie już nieodwracalnie. Aby mogla zrozumieć ich moc i swój cel w życiu musza zginąć ludzie, a jej bliscy znajdują się w niebezpieczeństwie. Czy poradzi sobie ze swoim przeznaczeniem? oto jest pytanie, a odpowiedź znajdziecie w powieści "Łza".
I to nie koniec tej fantastycznej opowieści, czeka nas kontynuacja!!!!
Ja będę czekała z niecierpliwością!
"Łza" to napisana z polotem i pasją powieść dla mlodzierzy, gdzie przeszłość, teraźniejszość i przepowiednia są nierozerwalnie połaczone i zmieniają oblicze śiwata, a na pewno oblicze życia Reki i jej najbliższych. Polecam!

Autor: Anna-moje książki

Początkujący

 
 (0)
 (0)
Oceń wypowiedź:

Bardzo przyjemna książka, idealna zwłaszcza na długie chłodne wieczory. Kiedy za oknem szarówka, "Łza" przenosi czytelnika w inny świat, świat tajemnicy i magii... Piękna okładka jest zaproszeniem do przeżycia tej wspaniałej podróży. Gdy tylko pojawi się kolejny tom, chętnie wsiądę do tego pociągu jeszcze raz. :)

Autor: Optymistka