4 Wheel Drive

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
65,50 zł 70,50 zł Oszczędzasz 5,00 zł
" "4 Wheel Drive" to projekt supergrupy: Landgren - Wollny - Danielsson - Haffner. Przebojowy repertuar z napędem na tytułowe 4 koła, tworzą zarówno własne kompozycje puzonisty i wokalisty Nilsa Landgrena, pianisty Michaela Wollny'ego, kontrabasisty i wiolonczelisty Larsa Danielssona, oraz perkusisty Wolfganga Haffnera, jak autorskie aranżacje utworów z dorobku Phila Collinsa i grupy Genesis, Paula McCartneya i The Beatles, Stinga i Billy'ego Joela. Siłą składu jest zestawienie z sobą czterech znakomitych muzycznych osobowości, dysponujących odmiennymi doświadczeniami i własnym, od lat wypracowanym stylem.

Szwedzki muzyk, kompozytor i producent Nils Landgren, to nie tylko wyjątkowy puzonista i doskonały wokalista obdarzony jasnym, gardłowym, a jednocześnie łagodnym głosem, ale także lider własnej formacji hołdującej muzyce r'n'b i funk. Niemiecki pianista Michael Wollny zdaje się być w ostatnim czasie wyjątkowo "eksponowanym" artystą, bardzo często publikującym nowy autorski materiał oraz pojawiającym się w rozmaitych konfiguracjach w różnych projektach. To dziś jeden z najbardziej pożądanych przez organizatorów europejskich festiwali pianista jazzowy. Poza prowadzeniem własnego tria, młody instrumentalista i kompozytor zyskał też olbrzymie uznanie dzięki współpracy z nestorem saksofonu, Heinzem Sauerem.

Lars Danielsson to dziś jeden z najznakomitszych europejskich kontrabasistów jazzowych, o współpracę z którym zabiegają całe rzesze artystów. Angażuje się w niezliczoną ilość projektów, dzięki czemu zyskał miano jednego z najbardziej zapracowanych muzyków. Muzyk coraz częściej sięga po wiolonczelę, odnajdując w jej brzmieniu i możliwościach zupełnie nową formę wypowiedzi artystycznej. Z kolei znany ze współpracy z takimi muzykami jak Albert Mangelsdorff, Pat Metheny, Chaka Khan czy Nils Landgren, niemiecki perkusista i kompozytor Wolfgang Haffner, to muzyk którego działalność już od kilku lat wymyka się typowej definicji określającej perkusistę jazzowego.

"Nie postrzegam dziś samego siebie jako wyłącznie perkusistę, lecz jako uniwersalnego muzyka. Komponuję, organizuję, znajduję i wprowadzam do muzyki nowe dźwięki. To moja misja" - mówi artysta. Haffner doskonale czuje się zarówno w roli lidera spełniając się jako muzyk firmujący autorskie albumy, lecz warto pamiętać iż perkusista zagrał dotąd na ponad czterystu (!) albumach firmowanych przez największe nazwiska współczesnej muzyki improwizowanej." Robert Ratajczak

Muzycy:
Nils Landgren: trombone, vocals
Michael Wollny: piano
Lars Danielsson: bass, cello
Wolfgang Haffner: drums

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: 4 Wheel Drive
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Polygon 
2. Another Day In Paradise 
3. Lady Madonna 
4. Shadows In The Rain 
5. Lobito 
6. Maybe I'm Amazed 
7. She's Always A Woman 
8. Le Chat Sur Toit 
9. Just The Way You Are 
10. If You Love Somebody Set Them Free 
11. That's All 
12. 4WD