Opinie o Nas

Dostępność:

54,50 zł 64,99 zł Oszczędzasz 10,49 zł
Pierwsza od aż 12 lat solowa płyta połowy przebojowego duetu Macklemore & Ryan Lewis, czyli Benjamina Hammonda Haggerty'ego, jak naprawdę nazywa się Macklemore. Album nosi tytuł "Gemini", czyli bliźniaki. Ponieważ spod tego znaku jest pochodzący z Seattle artysta. Materiał promowała jako pierwsza piosenka "Glorious" z udziałem Skylar Grey. W teledysku do niej pojawia się 100-letnia babcia Macklemore'a. Dzień w dzień odtwarza utwór w streamingu 1,8 mln userów. W drugiej piosence zwiastującej album, "Marmalade", gościem jest Lil Yachty, który pojawia się również w klipie, obok mini odpowiednika Macklemore'a. Widać też w nim legendę futbolu amerykańskiego Marshawna Lyncha. Oprócz wymienionych gości na płycie "Gemini" goszczą także Ke$ha, zespół Migos, raper Offset, wokalista Eric Nally, wschodząca gwiazda neo-soulu z Londynu - Dan Caplen.

"Zawsze staram się dobierać szeroką paletę dźwięków, warstw, nastrojów. Pracując nad tym albumem, byłem mentalnie we właściwym miejscu, przez większość czasu. Jeżeli jestem w dobrym nastroju, szczęśliwy, na pewno znajduje to odbicie w piosenkach" – mówił Macklemore o płycie w rozmowie z Zane'em Lowe'em.

Poprzednie solowe dzieło 34-letniego Macklemore'a, to "The Language Of My World" z 2005 roku. Siedem lat później ukazała się wspólna płyta wokalisty z Ryanem Lewisem "The Heist", z której pochodzą megaprzeboje "Thrift Shop" (diamentowy singel w USA), "Can't Hold Us" (sześciokrotna platyna w USA) oraz "Same Love" (potrójna platyna w USA).

W duecie z Ryanem Lewisem Macklemore doczekał się dwóch singli z rzędu na szczycie listy "Billboardu" oraz czterech nagród Grammy.

Więcej informacji
Data wydania 22 wrz 2017
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gemini
1. Ain't Gonna Die Tonight (feat. Eric Nally)
2. Glorious (feat. Skylar Grey)
3. Marmalade (feat. Lil Yachty)
4. Willy Wonka (feat. Offset)
5. Intentions (feat. Dan Caplen)
6. Good Old Days (feat. Kesha)
7. Levitate (feat. Otieno Terry)
8. Firebreather (feat. Reignwolf)
9. How To Play the Flute (feat. King Draino)
10. Ten Million
11. Over It (feat. Donna Missal)
12. Zara (feat. Abir)
13. Corner Store (feat. Dave B and Travis Thompson)
14. Miracle (feat. Dan Caplen)
15. Church (feat. Xperience)
16. Excavate (feat. Saint Claire)