Opinie o Nas

Korzenie Hip-Hopu: Włodi

  • -23%

Dostępność:

23,00 zł 29,99 zł Oszczędzasz 6,99 zł
Korzenie Hip-Hopu to seria mająca na celu przypomnienie tym, którzy być może zapomnieli i przedstawienie tym, którzy  jeszcze nie znają twórczości zespołów stanowiących korzenie tego gatunku.  W ramach serii ukażą się płyty składów ukazujących się przez lata nakładem firmy EMI Music Poland i później Bazy Label.

Początki hip-hopu w Polsce sięgają lat 90 ubiegłego wieku kiedy to na rynku zaczęły pojawiać pierwsze zespoły prezentujące ten gatunek muzyczny. Pierwszą bardziej znaną produkcją była płyta Wzgórza Ya-Pa-3.

Hip hop w Polsce przez te wszystkie lata miał wiele twarzy, wiele wzlotów i wiele upadków.  Teraz, po kilku latach medialnego zapomnienia zdaje się, że znów wraca ‘na salony’ a płyty artystów hip-hopowych znajdują się w czołówkach najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

Po 3 albumach Molesty i 3 albumach duetu hip-hopowców Vienia & Pelego prezentujemy niekwestionowanego pioniera polskiej rap-gry - Włodiego!

WŁODI „W”

W... to album współzałożyciela legendarnej formacji Molesta Ewenement - Włodiego. Znajdziemy tutaj jedenaście kawałków w których Włodi powraca do klimatów i tematów obecnych na pierwszych płytach Molesty. Wśród gości na płycie pojawiają się takie osobowości jak: WWO, Mes, Eis, Korzeń, Kuba.O, Tek.N, Zoober Slim, Ajron i Nr Raz. Całość promuje utwór Zobacz co się dzieje na podwórku. W... to album, który godnie kontynuuje dzieło zapoczątkowane przez Włodiego na płycie Jak nowonarodzony...

Więcej informacji
Data wydania 12 lut 2013
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Korzenie Hip-Hopu: Włodi
1. Intro
2. Zobacz co się dzieje na podwórku
3. Jestem wolny
4. Są ze mną
5. Definicja
6. Spisani na straty
7. Błędne koło
8. Przepraszam że...
9. Mam siłę
10. Każdy to powie
11. Odwet