Opinie o Nas
  • -68%
  • Bestseller

Dostępność:

17,99 zł 56,50 zł Oszczędzasz 38,51 zł
Piąty album J. Cole’a zatytułowany "KOD", został rewelacyjnie przyjęty nie tylko przez krytykę, ale i słuchaczy. Krążek zadebiutował na 1. miejscu Apple Music w 61 krajach, 1. iTunes w 25 krajach, a w Top 30 Spotify Global Chart znalazło się aż 6 kawałków z wydawnictwa.

Tytuł "KOD" można rozwinąć na trzy różne sposoby: "Kids on Drugs", "King Overdosed" oraz "Kill Our Demons" ("Dzieciaki na dragach", "Król przedawkowany", "Zabij nasze demony").

Każdy z podtytułów reprezentuje różne doświadczenia z zakazanymi substancjami opisywane przez artystę. Częściowo jest to kontynuacja tematyki z "4 Your Eyez Only", poprzedniego wydawnictwa J. Cole’a. Raper na krążku porusza także kwestie depresji, ofiar strzelanin oraz skandalu z udziałem Kevina Harta. Na płycie pojawia się alter ego Cole'a, kiLL edward. Za produkcję krążka, poza samym artystą, odpowiadają jeszcze T-Minus, Mark Pelli, Deputy oraz Childish Major. Wydawnictwo promuje utwór "ATM".

J. Cole ma talent do zamieniania łez w narzędzia dydaktyczne. "KOD" to audiobook zawierający nieocenione porady, jak przejść przez życie – Hip Hop DX

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kod
1. Intro
2. KOD
3. Photograph
4. The Cut Off
5. ATM
6. Motiv8
7. Kevin's Heart
8. BRACKETS
9. Once an Addict (Interlude)
10. FRIENDS
11. Window Pain (Outro)
12. 1985 (Intro to "The Fall Off")