A Brighter Tomorrow (The Cornish Clay Sagas Book 8)

  • -10%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
50,50 zł 55,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
She has the chance to make her family's dream come true, but is it worth the price?

In 1940, the comparative calm is disrupted by the arrival of four evacuees from London. While Skye welcomes the new additions with open arms, the other family members have mixed reactions. As, one by one, friends and family are reported missing or killed, Skye is forced to accept that their Cornish luck may be slipping.

But Skye has always shared her grandmother’s passion of keeping the old family business alive, but as the war drags on, she must decide whether the struggles of her family is worth it for an old woman’s dream.

The beautiful and deeply moving finale to the Cornish Clay series, A Brighter Tomorrow is a triumph, perfect for fans of Rosie Goodwin, Katie Flynn and Lesley Pearse


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: A Brighter Tomorrow (The Cornish Clay Sagas Book 8)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.