A Career In Books

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
94,50 zł 104,90 zł Oszczędzasz 10,40 zł

A Novel about Friends, Money, and the Occasional Duck Bun


Shirin, Nina, and Silvia have just gotten their first jobs in publishing, at a University Press, a traditional publisher, and a trust fund kid's 'indie' publisher, respectively. And it's... great? They know they're paying their dues and the challenges they meet (Shirin's boss just assumes she knows Cantonese, Nina cannot get promoted by sheer force of will, and Silvia has to deal with daily microaggressions) are just part of 'a career in books'. When they meet their elderly neighbor, Veronica Vo, and discover she's a Booker Prize winner dubbed the 'Tampax Tolstoy' by the press, each woman finds a thread of inspiration from Veronica's life to carry on her own path. And the result is full of twists and revelations that surprise not only the reader, but the women themselves. Charming, wry, and with fantastic black and white illustrations, A Career in Books is a modern ode to Rona Jaffe's The Best of Everything, and perfect for fans of Good Talk, Younger and The Bold Type, as readers chart the paths of three Asian-American women trying to break through the world of books with hilarious, incisive, and heartbreaking results.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: A Career In Books
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.