A Darkest Minds Novel: In the Afterlight

  • -10%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,50 zł 54,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
The third book in the heart-stopping The Darkest Minds trilogy, by New York Times bestselling author of Passenger, for fans of Divergent and The Hunger Games.


The fate of a generation lies in Ruby's hands - and one wrong move could set the world on fire. One of the few survivors of a disease which killed most of America's children, Ruby has emerged as Leader of the rebel group determined to bring the government down. Torn apart by the unbearable loss of Liam, she forms an unlikely alliance with his brother, Cole. But whatever their differences, Ruby and Cole are united by a clear mission: there are thousands like them still suffering in 'rehabilitation camps'. It's up to Ruby to set them free...


'A riveting emotional read that kept me on the edge.' - Melissa Marr, author of Wicked Lovely


Alexandra Bracken is the New York Times bestselling author of Passenger, Wayfarer and The Darkest Minds series.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: A Darkest Minds Novel: In the Afterlight
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.