A Daughter's Price

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
34,50 zł 37,90 zł Oszczędzasz 3,40 zł

She thought she was finally safe. But a roof over her head comes with a price to pay...

Laura Cannock is on the run. Suspected of killing her bullying husband, his family are on a merciless prowl for revenge. Fleeing from her beloved home of Bolton to Manchester, Laura seeks refuge with her coal merchant uncle. But it soon becomes clear that a roof over her head comes with a price – of the type so unbearable she must escape once more.

Destitute and penniless, a stench-ridden housing court in the back streets of the factories is Laura’s only hope of a dwelling – a place where both the filth and the kindness of neighbours overwhelm. Here people stick together through the odds, leading Laura to true friendship, and possibly love. But with the threat of her past still hanging over her, there’s still one battle she must fight – and win – alone…

A gritty and page-turning historical saga set in Northern England in the late 1800s, perfect for fans of Dilly Court and Rosie Goodwin.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: A Daughter's Price
Twoja ocena
Ocena ogólna