A Death Most Monumental (DCI Logan Crime Thrillers)

  • -9%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)10 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)12 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
52,50 zł 57,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł

We all have our little secrets.When the remains of a brutally murdered young woman are left hanging from the Glenfinnan Monument in the Highlands of Scotland, DCI Jack Logan and his Major Investigations Team are dispatched to investigate.At first, the case appears to be fairly open and shut. But, as evidence mounts, Jack uncovers some shocking truths about the victim that risk turning the investigation into a potentially explosive international incident.With a billionaire baying for his blood, a former FBI agent breathing down his neck, and half the world's press watching his every move, it isn't the murderer that Jack's afraid might be the end of him. It's the stress.And don't get him started on the bloody tourists...
A Death Most Monumental is the eighth book from internationally bestselling author, JD Kirk, and is perfect for fans of Stuart Macbride, Ian Rankin, Chris Brookmyre, and Val McDermid.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: A Death Most Monumental (DCI Logan Crime Thrillers)
Twoja ocena
Ocena ogólna