A Peculiar Problem (Book #2)

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
39,00 zł 42,90 zł Oszczędzasz 3,90 zł
The second book in the raucously funny middle grade adventure series that's perfect for fans of Terry Pratchett and Neil Gaiman...
Wands at the ready...the second book in this magical series is here!

Fresh from surviving The Euphonium, Twig and his friends find themselves mixed up in a case of missing princesses. Rumour has it that a beautiful-but-trapped princess is in need of rescuing, and somehow Vile's sister Nasty is involved - and THAT can only mean trouble!Will Twig, Vile and friends manage to sort out this magical mix-up, or will they find themselves even more dazed and confused than before?!

The second book in this laugh-out-loud series that's perfect for fans of Harry Potter, Neil Gaiman and Terry Pratchett
With shiny foil on the cover, this book makes the perfect gift for adventure-loving children
Ideal for readers who love funny books


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: A Peculiar Problem (Book #2)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.