A Shadow on the Lens

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
50,50 zł 55,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
The stifling, atmospheric, gothic crime novel with a unique protagonist and killer twist, perfect for fans of The Woman in Black, The Silent Companions, and Little Strangers

1904. Thomas Bexley, one of the first forensic photographers, is called to the sleepy Welsh village of Dinas Powys. A yound girl named Betsan Tilny has been found murdered in the woodland.

One night, he develops the crime scene photographs in the cellar of his lodgings. There, he finds a face dimly visible in the photographs - the shadowed spectre of Betsan Tilny.

In the days that follow, Thomas senses a growing presence watching him as he tries to uncover what the villagers of Dinas Powys are so intent on keeping secret...

'Gothic, claustrophobic and wonderfully dark' - GUARDIAN

'Top notch historical crime fiction, with a dash of the supernatural. A gorgeous book and a riveting tale' - DAVID YOUNG

'An intriguing debut' - THE TIMES


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: A Shadow on the Lens
Twoja ocena
Ocena ogólna