A Stitch in Time in Applewell (Applewell Village Book 3)

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,50 zł 54,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
It’s not just hems that are frayed in Applewell…
Gracie rescues old clothes and cast offs from Applewell’s charity shop, making them into cute and fresh outfits, which she then sells in her little shop. Turning a profit is hard at the best of times, let alone when new arrival Lucas appears…

After running away from the village in his teens, Lucas has finally returned to an uncomfortable amount of fanfare and gossip. His job requires him to streamline homeless charity, UnderCover, and his plans to do so risk putting Gracie out of business.

The pair of them exchange harsh words but when Lucas' niece cuts up his sister's wedding dress, there's only one person he can think to turn to. Along with repairing the dress, will Gracie patch up her relationship with Lucas? Or is that a stitch too far?

A sweet and heartwarming romance full of community spirit and quirky characters, for fans of Holly Martin, Suzanne Snow and Phillipa Ashley.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: A Stitch in Time in Applewell (Applewell Village Book 3)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.