A Time to Lie

  • -10%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
50,50 zł 55,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł

An explosive, fast-paced espionage thriller for fans of Frank Gardner and Mick Herron.

‘Dark and twisted, A Time to Lie is a tense and timely novel’ Adam Hamdy

A pulse-pounding thrill-ride’ Chris Whitaker

A LONG-BURIED BODY.
On the morning of the Tory Party conference, the bones of a young woman’s hand are discovered in a London building site.

A DIVISIVE PRIME MINISTER.
Prime Minister Robin Sandford is accused of killer her. With his career on the brink of ruin, he enlists the unofficial help of MI5. A decision which leads him into a new world of espionage, mass executions and murder.

A PLOT TO BRING HIM DOWN…
The deeper he goes, the more treacherous the game becomes. And if he fails to expose the truth, the whole country will pay the price…

‘A pulse-pounding thrill-ride’ Chris Whitaker

‘Dark and twisted, a tense and timely novel’ Adam Hamdy

‘Masterful … I was completely absorbed’ Daily Record

‘Brims with tension’ Sunday Post


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: A Time to Lie
Twoja ocena
Ocena ogólna