A View from the Square (The General Povin Book 2)

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
54,00 zł 59,90 zł Oszczędzasz 5,90 zł
Serve the state, or stop a war?
Stepan Povin, the KGB’s chief of foreign intelligence, is the West’s most prized intelligence agent. For years he has been passing secrets from the heart of the KGB. Now he wants out, and is seeking asylum in the West.

In exchange he has a stunning piece of information to offer: the Soviets are about to capture a sophisticated American spy plane that is so crucial to America’s defence she will risk nuclear war to keep its secrets safe…

A classic Cold War espionage novel, perfect for fans of Alan Furst, John le Carré and Martin Cruz Smith.

Praise for John Trenhaile
‘Trenhaile has written a stunning and remarkable novel of treachery and betrayal... brilliantly conceived’ - Booklist on The Man Called Kyril

‘Does for the KGB what le Carré does for the British Intelligence Service’ - Philadelphia Inquirer on The Man Called Kyril

‘Kept me guessing to the very end... if you like Gorky Park you’ll like Kyril’ - Newsday on The Man Called Kyril


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: A View from the Square (The General Povin Book 2)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.