Ace Of Spades (9 Vinyl)

  • -13%
  • Zapowiedź
 

Dostępny od:

2020-10-30

2020-10-30 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedź, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
519,50 zł 599,99 zł Oszczędzasz 80,49 zł
"Ace of Spades" - tytułowy utwór z kultowej płyty Motörhead z 1980 roku - to nie tylko jeden z największych hardrockowych numerów w historii ale i hymn całych pokoleń rockowych dzieciaków, metalowców, punkowców, motocyklistów, sportowców, buntowników i wyrzutków na całym świecie. Niewiele piosenek potrafi tak z miejsca uruchomić wyrzut adrenaliny jak otwierający, brudny riff i perkusja "Ace of Spades". Od zera do setki w kilka sekund. Niszczący głośniki riff to nieplanowana siła. No i oczywiście, to numer, który na zawsze zmienił muzykę rockową.

Niczym piorun zamknięty w butelce, utwór ten idealnie uchwycił to, co najważniejsze w hard rocku, heavy metalu i punku, wystrzeliwując i pędząc z ogromną prędkością. Nic wcześniej nie brzmiało tak mocno, szybko i przede wszystkim głośno.

Box deluxe "Ace Of Spades" zawiera: "Ace of Spades" - 180-gramową płytę wyciętą na połowie prędkości (half speed master), zgraną z oryginalnych taśm; podwójny koncertowy album z niepublikowanym koncertem z trasy "Ace Up Your Sleeve"; "A Fistful Of Instrumentals" - 10-calową EP-kę z niepublikowanymi, instrumentalnymi demo z 1980 roku; "The Good, The Broke & The Ugly" - podwójny album z B-side'ami, odrzutami z sesji i rarytasami; "Ace On Your Screens" - DVD z rzadkimi występami telewizyjnymi z lat 1980 - 1981, koncertem z 1981 roku oraz oryginalną płytą w formacie audio 5.1; 40-stronicową książeczkę z historią "Ace of Spades" opowiedzianą przez ludzi, którzy towarzyszyli wówczas zespołowi oraz nieznanymi fotografiami; pogram trasy "The Ace Up Your Sleeve"; komiks "The Motörhead Rock Commando"; 5 kostek do pokera i planszę do gry.

Box zawiera 42 niepublikowane wcześniej nagrania. Wszystko w opakowaniu stylizowanym na dynamit rodem z Dzikiego Zachodu.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Ace Of Spades (9 Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna