Agape Agape

 

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
61,00 zł 69,99 zł Oszczędzasz 8,99 zł
Album "Agape Agape" ("Love Love") z 1983 roku stanowił koniec klasycznej epoki Popol Vuh, która obejmowała większość lat 70. i 80. W tym czasie zespół prezentował swą muzyczną wizję na kolejnych albumach. "Agape Agape" przybliża wiele różnych stylów, które Popol Vuh wypracowali przez lata, łącząc ze złożonymi aranżacjami. Właśnie z uwagi na tę różnorodność, lider projektu Florian Fricke uważał "Agape Agape" za jedno z najlepszych dzieł Popol Vuh.

Wydawnictwo otwiera wypełnione chóralnym śpiewem "Hand in Hand", po którym następują pulsujący, gitarowy, raga-rockowy "They danced, they laughed, as of old" czy porywający pogodną melodią, transowy "Agape, Agape". "Life, Love, Death" to z kolei niemal rytualne, pełne perkusyjnych dźwięków nagranie ze wschodnimi inspiracjami. Fricke był bowiem w tym czasie pod wielkim wpływem perskiego poety, Rumiego, co słychać również w nagraniach "Behold the Drover Summons" czy "Why Do I Sleep".

W nagraniach udział wzięli odpowiedzialna za wokalne zaśpiewy Renate Knaup, grający na gitarach i perkusji Daniel Fichelscher oraz gitarzysta, Conny Veit.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Agape Agape
Twoja ocena
Ocena ogólna
1.    Hand in Hand
2.    They Danced, They Laughed, as of Old
3.    Love, Life, Death
4.    The Christ Is Near
5.    Behold, the Drover Summonds
6.    Agape Agape
7.    Why Do I Still Sleep
8.    Circledance*