All I Want for Christmas

  • -9%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
43,50 zł 47,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł

What if the love of your life was your best friend's girlfriend, and you were the one that set them up?

'A hilarious and heartwarming festive treat' - Heidi Swain
'So funny, sweet, warm and fuzzy' - Clodagh Murphy

When Nick loses his job and is dumped by his glamorous but demanding girlfriend, he is forced to grudgingly accept work as a Santa at a local Christmas grotto. As his friends are getting married or promoted, Nick spends his days being terrorised by unfriendly elves and cried on by snotty, spoiled children.

Then he meets 4-year-old Alfie. All Alfie wants for Christmas is for his mum, Sarah, to be happy again. Moved by the boy's selfless wish, Nick arranges a date between Sarah and his best friend, Matt. But as Sarah and Alfie become part of all their lives, Nick realises that happiness for Sarah and Matt might mean heartbreak for himself.

A hilarious and heartwarming Christmas romance from the author of The List, perfect for fans of Beth O'Leary's The Flatshare and Marian Keyes' Grown Ups.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: All I Want for Christmas
Twoja ocena
Ocena ogólna