All These Things (Limited Edition) (Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
116,50 zł 125,00 zł Oszczędzasz 8,50 zł
Po rozwiązaniu londyńskiego tria Little Cub, DC Gore przemodelował i ponownie wyobraził sobie elektroniczny synth-pop zespołu w ramach swojej solowej kariery, tak by włączyć dodatkowe akustyczne instrumentarium, które tworzy bardziej teksturowane i stonowane brzmienie.

"All These Things" fachowo nakłada fantastycznie dystopijne obrazy na migoczące gobeliny elektroniki i napędzające bity. To zmiana podobna do rozwoju Pet Shop Boys pomiędzy "Introspective" a "Behaviour": od jasnego, skupionego na parkiecie popu do melancholijnych mini-symfonii.

"All These Things jest zwieńczeniem gorączkowego okresu w moim życiu" - komentuje Gore. "Jest tam tak wiele tematów związanych z porażką i frustracją (osobistą i polityczną), wstydem i tęsknotą, ale w końcu pojawia się nadzieja. Wszystkie te rzeczy, które w tamtym czasie wydawały się tak bardzo pochłaniające, stają się codziennością w obliczu globalnej pandemii".

Inspirując się nieskazitelnymi portretami Martina Parra, jak i ballardowską groteskowością, a także ostrymi dowcipami Jarvisa Cockera i arcyciekawym art-popowym komentarzem Neila Tennanta, muzyka Gore'a dumnie wpisuje się wyraźnie w bogatą tradycję brytyjskich dysrupcjonistów. Podważając pojęcia tożsamości narodowej za pomocą żywej mieszanki ostrej jak szpilka satyry z rozległą paletą syntetycznego art-rocka nowej fali, Gore bez trudu tworzy piosenki, które są tak genialnie wykalkulowane, jak i pobudzające do tańca.„To bardzo realna możliwość, że możemy żyć w czasach ostatecznych, wiesz? To może być sposób, w jaki odejdziemy. I mamy tę niesamowitą okazję doświadczyć życia, więc dlaczego nie wykorzystać go w pełni?”

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: All These Things (Limited Edition) (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.