Opinie o Nas

Angielski- historie z ćwiczeniami

  • -30%
  • nowość

Dostępność:

26,53 zł 37,90 zł Oszczędzasz 11,37 zł

Wiemy, że rozumienie języka angielskiego może być trudne, nawet jeśli uczymy się go od lat. Ta książka powstała po to, aby pomóc Ci w przezwyciężeniu problemów językowych niezależnie od tego, czy przyjdzie Ci mieć do czynienia z brytyjskim czy amerykańskim angielskim, zarówno w piśmie jak i w mowie.

W środku znajdziesz 67 wciągających opowieści, w których przeplatają się losy 15 bohaterów. Zostały one sformułowane przy użyciu najważniejszych angielskich konstrukcji gramatycznych - począwszy od tych najprostszych, a skończywszy na najtrudniejszych. Snując historie, lektor stopniowo wprowadza Cię w tajniki języka angielskiego i przyzwyczaja do coraz trudniejszych konstrukcji. Co więcej, zagadnienia gramatyczne przedstawione w początkowych tekstach często powracają w kolejnych opowieściach. Ta metoda powtarzania ułatwi Ci utrwalenie typowych wyrażeń i konstrukcji. Dzięki temu łatwo je rozpoznasz zarówno na piśmie, jak i w mowie. Wszystkie historie nagrane zostały w dwóch najpopularniejszych odmianach języka angielskiego - amerykańskiej i standardowej brytyjskiej.

· Utrwal różne czasy gramatyczne.· Powtórz phrasal verbs.· Udoskonal użycie przyimków.· Przećwicz niezbędne słownictwo.· Poznaj często używane zwroty.Ściągnij materiały audio, używając kodu, który znajdziesz wewnątrz książki, i ucz się jeszcze skuteczniej


Więcej informacji
Data wydania 9 wrz 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Angielski- historie z ćwiczeniami