Angielski w tłumaczeniach. Prawniczy

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
60,00 zł 64,90 zł Oszczędzasz 4,90 zł

Jak opanować najważniejsze słownictwo z dziedziny prawa? Jak skutecznie porozumieć się z zagranicznymi kancelariami i kolegami po fachu? Jak radzić sobie z nie do końca przetłumaczalnymi terminami? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz właśnie w tej książce.


"Angielski w tłumaczeniach. Prawniczy" będzie dla Ciebie doskonałym treningiem w zakresie słownictwa specjalistycznego i typowych dla języka prawnego i prawniczego konstrukcji. Liczne wskazówki i ciekawostki pomogą Ci wzbogacić Twoją wiedzę o terminologię, jaką posługują się prawnicy komunikujący się w języku angielskim.


Książka składa się z 35 rozdziałów tematycznych z listami słówek, które opanujesz, tłumacząc zdania. W podręczniku znajdziesz też wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci w zrozumieniu zwrotów i niuansów charakterystycznych dla terminologii prawniczej.


Dzięki naszej książce:

• poznasz setki przydatnych słówek i wyrażeń z różnych dziedzin prawa,

• dowiesz się, jakich sformułowań używać, żeby zostać zrozumianym,

• przećwiczysz poznane zwroty, rozwiązując praktyczne zadania powtórkowe,

• słuchając kursu audio ze zdaniami nagranymi przez natywnego lektora, z łatwością utrwalisz przyswojone informacje i poćwiczysz wymowę.


"Angielski w tłumaczeniach. Prawniczy" to doskonała propozycja dla prawników, studentów, aplikantów oraz przedstawicieli zawodów prawniczych, a także wszystkich osób zainteresowanych problematyką przekładu prawniczego.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Angielski w tłumaczeniach. Prawniczy
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.