Another book about Santa. (PB)

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
40,50 zł 44,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
This isn't just any ordinary Christmas book. In this story, Santa is on STRIKE! A hilariously unconventional festive book from Laura and Philip Bunting.
Santa is tired. Sick and tired. Every time a child opens a book about him, he has to stop what he's doing to perform the story. Even if he's in the middle of very important pre-Christmas chores, such as...

Reading Christmas wishes...
Posing for photos...
Feeing the reindeer...

It's all too much. He QUITS. No more Santa books!

Will Santa be able to find a jolly replacement so he can get on with his merry-making?

Another book about Santa. is a hilarious story about the popularity of Santa in children's books and how sometimes even Santa just need a break!
A fantastic follow-up to Another book about bears.
Contemporary graphic illustration style, perfect for fans of Jon Klassen and Chris Haughton
Visually brilliant and hysterically funny


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Another book about Santa. (PB)
Twoja ocena
Ocena ogólna