Opinie o Nas

Another Eternity

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
58,50 zł 63,00 zł Oszczędzasz 4,50 zł
Po niemal trzech latach, jakie upłynęły od wydania ich debiutanckiej płyty Shrines, Purity Ring powracają z drugim albumem Another Eternity. Para wyruszyła do rodzinnego Edmonton, gdzie zmrożone industrialne pejzaże stały się głównym źródłem inspiracji dla Another Eternity.

 


Płyty, którą tradycyjnie nagrali i wyprodukowali we własnym zakresie. Po raz pierwszy jednak wokalistka Megan James i producent Corin Roddick mieli okazję pracować razem w jednym pomieszczeniu.


Nagrywając debiutancki Shrines, pracowali na odległość, pomiędzy Montrealem a Halifax, gdzie w tamtym czasie mieszkali. Pomimo tej odległości i sporadycznego kontaktu, Shrines okazało się czarującym albumem, przynoszącym wyjątkowy dźwiękowy wszechświat, który sami określą mianem „future pop”. Głównym elementem napędowym Shrines była krystaliczna muzyka pop, która przemawiała zarówno do odbiorców muzyki niezależnej, jak i muzyki popularnej. Album spotkał się z wyjątkowo dobrym przyjęciem krytyków. Pitchfork uznał go za najlepszy album nowego wykonawcy, a w podobnym tonie pisali o nim także The New York Times, Rolling Stone czy NPR. Szybko udało im się zdobyć grono oddanych fanów, czego dowodem były wyprzedane koncerty na całym świecie.


Na Another Eternity Purity Ring zamienia klaustrofobiczną atmosferę znaną z Shrines, na otwarte dźwiękowe przestrzenie, z mocno wyeksponowanymi partiami wokalnymi. Tworzą liryczny świat pełen „potu i marzeń”. Wydany na początku roku na singlu Begin Again to złowieszcza ballada, która przeradza się w podniosły hymn, nie tracąc przy tym swojego charakteru. Bodyache to rodzaj porażająco przebojowego singla, zaś Stillness In Woe charakteryzuje chłodna partia fortepianu, która idealnie współgra z narracją Megan. Całości dopełnia surrealistyczny, miłosny, smutny Repetition, misternie utkany z syntezatorowych brzmień. Emocjonalna geografia Another Eternity jest bardziej zróżnicowana niż kiedykolwiek wcześniej.


Choć teraz pracują na najwyższym poziomie, ciągle sami starają się mieć kontrolę nad wszystkim aspektami ich projektu. Jak zwykle, sami odpowiedzialni byli za produkcję Another Eternity. Para pracowała także nad rozwinięciem swoich innowacyjnych występów, a za sceniczną prezentację odpowiedzialna była sama Megan.  


Another Eternity zachwyca wyrazistymi melodiami, przejrzystością i śmiałością. Z każdym krokiem Purity Ring aktualizują swoją wizję, nie tracąc jednak nic ze swojego oryginalnego i w pełni rozpoznawalnego brzmienia.  Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Another Eternity
Twoja ocena
Ocena ogólna