Arena Dłużników. Druga Trylogia Komornika. Tom 2

  • -30%
  • Zapowiedź
  • Bestseller
 

Dostępny od:

2022-06-30

2022-06-30 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
38,43 zł 54,90 zł Oszczędzasz 16,47 zł
„Arena Dłużników. Druga Trylogia Komornika. Tom 2.” Michała Gołkowskiego to jedna z najbardziej wyczekiwanych książek 2022 roku. Kupisz ją na stronie księgarni internetowej Świata Książki.
„Arena Dłużników. Tom 2.” to kolejna z powieści należących do niezwykle popularnego cyklu Michała Gołkowskiego pt. „Komornik”. Opowiada ona o burzliwych losach Ezekiela Siódmego – byłego komornika i renegata, któremu jako jedynej osobie na Ziemi udało się przeżyć Apokalipsę. Koniec świata, jaki znamy, nie oznaczał końca świata dla Ezekiela. W wyniku niespodziewanego obrotu wydarzeń otrzymuje on bowiem jako Ocalały nadprzyrodzone moce, pełniąc odtąd (nieco wbrew własnej woli) funkcję wszechmogącego Stwórcy. Nieograniczone możliwości władania światem okażą się w jego wypadku trudniejsze, niż można to sobie było początkowo przypuszczać…
Tom 2. „Areny Dłużników. Drugiej Trylogii Komornika” obok Ezekiela stawia w centrum wydarzeń Szemijazasza – okrutnego anioła, który wraz z resztą anielskich wysłanników niebios planuje unicestwić mozolnie odbudowywany przez Ezekiela świat i zastąpić jego miejsce na tronie. Nasz bohater postanawia jednak nie poddać się tak łatwo. Czy mu się to uda?
„Arena Dłużników. Druga Trylogia Komornika. Tom 2.” to propozycja dla zarówno dla miłośników literatury fantasy, jak i osób szukających w czytanych książkach dużej dozy poczucia humoru i błyskotliwych odniesień do teraźniejszości. Sięgnij po nią już dziś i wejdź do wykreowanego przez Gołkowskiego wciągającego świata post-apokalispy.

O autorze „Areny Dłużników”


Michał Gołkowski jest jednym z najpopularniejszych autorów science-fiction młodego pokolenia. Tym, co wyróżnia jego twórczość, jest niezwykłe zróżnicowanie gatunkowe. Chętnie sięga on bowiem po motywy znane z powieści kryminalnych i historycznych, romansów, thrillerów, a nawet… paszkwili. W swoich utworach często odnosi się również do obecnej popkultury, sprawnie lawirując pomiędzy fikcją literacką a nawiązaniami do obecnej sytuacji polityczno-społecznej.
Jego debiut wydawniczy miał miejsce w 2013 roku, kiedy to światło dzienne ujrzała nawiązująca do kultowej gry „S.T.A.L.K.E.R” powieść pt. „Ołowiany Świt”. Szczególne uznanie czytelników przyniosły mu także cykle „Stalowe szczury”oraz „Komornik”.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Arena Dłużników. Druga Trylogia Komornika. Tom 2
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.