Atlas. Historia Pa Salta

  • Zapowiedź
  • Bestseller
 

Dostępny od:

2023-05-17

2023-05-17 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
41,93 zł Oszczędzasz 17,97 zł

Powyższa cena jest również najniższą ceną z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej.

„Atlas. Historia Pa Salta” to z ostatnia z części kultowej serii powieści obyczajowych „Siedem sióstr” Lucindy Riley. Kupisz ją już teraz na stronie Świata Książki.


„Atlas. Historia Salta”, czyli niezwykłe zakończenie sagi „Siedem sióstr”


Finałowa część jednej z najsłynniejszych serii obyczajowych ostatnich lat. Każda z sióstr odkryła już swoją prawdziwą historię. Dawne losy ich ojca nadal jednak są dla nich tajemnicą… Jakie sekrety z przeszłości mężczyzny wyjdą na światło dzienne w najnowszej (i ostatniej w karierze Riley) części „Siedmiu sióstr”? Jak przeszłość Pa Salta wpłynie na przyszłość kobiet? Tym razem wszystkie karty zostaną odkryte.
Paryż, końcówka lat 20-tych XX-ego wieku. Pewnego dnia pod domem jednej z zamożnych miejscowych rodzin staje wycieńczony i przerażony chłopiec. Ci przyjmują go pod swój dach i szybko zdają sobie sprawę z jego talentu oraz niezwykłych możliwości intelektualnych. Ten niechętnie jednak opowiada im o swojej przeszłości, uparcie milcząc na temat swojego pochodzenia.
Kilka lat później chłopiec przeżywa swoją pierwszą wielką miłość, nieustannie rozwijając swoje muzyczne umiejętności w pobliskim konserwatorium. Gdy powoli udaje mu się ukoić żal za trudną przeszłością, nad Europą zaczyna krążyć widmo faszyzmu. Chłopiec wie, że szczęśliwy okres jego życia właśnie się kończy.
Tuż przed śmiercią Pa Salto powierza jednej ze swojej córek wskazówki, które mają pomóc odkryć córkom historię ich rodziny. Sytuacji nie polepsza fakt, że powiernicą tych sekretów staje się siostra, o której kobiety przez tak długi czas nie wiedziały. Tajemnica, która ujrzy światło dziennie, już na zawsze zmieni życie każdej z nich, wyrywając się głęboko na dnie ich serc.


Lucinda Riley (1965-2021)


Pochodząca z Irlandii Północnej Lucinda Riley to jedna z najznakomitszych pisarek powieści dla kobiet ostatnich lat. Szczególną popularność przyniosła jej seria „Siedem sióstr”, która kilka lat temu doczekała się filmowej adaptacji. Swoją pierwszą powieść napisała, mając zaledwie 23 lata. Od tego czasu na rynku wydawniczym ukazało się jeszcze kilkanaście jej innych książek. Pisarka zmarła w wieku 56 lat po długiej walce z chorobą nowotworową.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Atlas. Historia Pa Salta
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.