Opinie o Nas

Atlas odkrywców dla niepoprawnie ciekawych świata (nowe wydanie)

  • -33%

Dostępność:

46,64 zł 70,00 zł Oszczędzasz 23,36 zł
" />
Odkryj pasjonujące fakty i ciekawostki z całego świata!


Daj się ponieść wyobraźni i przeżyj wspaniałą przygodę!


Każda strona „Atlasu odkrywców” to mnóstwo niebanalnych informacji o kulturze, historii, ekonomii, przyrodzie, geografii, wydarzeniach sportowych i wielu innych dziedzinach. Między okładkami tej książki czeka na ciebie niezwykła wyprawa przez kontynenty, która wciągnie cię bez reszty.


Wyrusz w fascynującą podróż w najdalsze zakątki globu


Przemierz morza i oceany z największymi odkrywcami, prześledź bieg najdłuższych rzek, dotrzyj do najbardziej odizolowanego plemienia w Amazonii, zachwyć się bioróżnorodnością motyli w Nigerii i poznaj wyspy Kiribati, zanim te znikną na dobre.


Piękno świata w twoich dłoniach„Atlas” zaprojektowano tak, byś dzięki czytelnym ikonom z łatwością znalazł na mapach państw wszystko, co cię zaciekawia, a przepiękna harmonijna oprawa graficzna sprawi, że zatracisz się odkrywaniu nieznanego, a zarazem nie pozwoli zagubić ci się w niezwykłościach naszej planety.


Zajrzyj do „Atlasu odkrywców” i zaplanuj nową wyprawę lub poznaj zdumiewające fakty o miejscach, w których już byłeś. 144 strony „Atlasu” to nieprzebrane źródło inspiracji dla osób ciekawych świata, podróżników i miłośników map w każdym wieku."

Więcej informacji
Data wydania 27 lis 2019
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Atlas odkrywców dla niepoprawnie ciekawych świata (nowe wydanie)
Twoja ocena
Ocena ogólna