Bagno. Cykl z Igorem Brudnym. Tom 5

  • -39%
  • Zapowiedź
  • Bestseller
  • Polecamy
 

Dostępny od:

2022-06-29

2022-06-29 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
27,44 zł 44,99 zł Oszczędzasz 17,55 zł

„Bagno” to kolejna z książek serii o Igorze Brudnym autorstwa Przemysława Piotrowskiego. Zamów ją na stronie księgarni on-line Świata Książki.


Długo wyczekiwana powieść Przemysława Piotrowskiego jest już dostępna


Igor Brudny to postać doskonale znana czytelnikom polskich kryminałów. Ten bezkompromisowy stołeczny glina co rusz staje przed koniecznością rozwiązania zagadek stojących nieraz za bardzo brutalnymi zbrodniami. Nie inaczej jest tym razem.


Do jednej z rozgłośni radiowych dzwoni tajemniczy mężczyzna, który przedstawia się jako Sędzia. Równolegle w sieci ma miejsce transmisja, na której postać ubrana w katowski kaptur postać bezwzględnie torturuje jednego z wysokich przedstawicieli władzy, ujawniając przed jego zabójstwem wszystkie z jego najbardziej wstydliwych grzechów. Niedługo potem ciało zamordowanego mężczyzny zostaje odnalezione na terenie jednego z sierocińców.


Komisarz Brudny wie, że nie zostało mu wiele czasu i psychopatyczny zabójca niedługo popełni kolejną zbrodnię. Aby dowiedzieć się, kto za nimi stoi, będzie musiał wejść w brutalny i pełen wzajemnych układów świat polityki. Zadanie to będzie dla niego trudniejsze, niż mógł to na początku przypuszczać…


Seria książek o Igorze Brudnym – utwory w kolejności chronologicznej


„Piętno”
„Sfora”
„Cherub”
„Zaraza”
„Bagno”.

Wszystkie utwory należące do serii „Igor Brudny” kupisz na stronie naszej księgarni internetowej. Zajrzyj do oferty Świata Książki i ciesz się bezpiecznymi zakupami przez internet.


Przemysław Piotrowski – najważniejsze informacje


Przemysław Piotrowski to pochodzący z Zielonej Góry autor wciągających powieści kryminalnych. Na rynku wydawniczym zaistniał w 2015 roku, kiedy to światło dzienne ujrzał ciepło przyjęty zarówno przez czytelników, jak i krytyków „Kod Himmlera”. Największą popularność przyniosła mu seria książek poświęconych losom bezkompromisowego policjanta Igora Brudnego. Głośnym echem odbiły się także jego powieści „Radykalni. Terror” oraz „Radykalni. Rebelia”. Pisarz ten na co dzień związany jest z wydawnictwem „Czarna owca”.Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Bagno. Cykl z Igorem Brudnym. Tom 5
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.