Bajki dla dzieci - Jan Brzechwa

  • -17%

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
16,50 zł 19,99 zł Oszczędzasz 3,49 zł
Dwupłytowy album zawiera cztery bajki muzyczne w adaptacji Jana Brzechwy: „Kot w butach”, „Jaś i Małgosia”, „Czerwony Kapturek” i „Lata Ptaszek. Są to perły literatury dla najmłodszych w wersji słuchowisk z bogatą oprawą muzyczną, pięknymi piosenkami, w których w postacie dziecięcych bohaterów wcielili się najwybitniejsi polscy aktorzy m.in. Irena Kwiatkowska, Wiesław Michnikowski, Barbara Krafftówna. Niezwykle bogata oprawa muzyczna bajek kształtuje słuch i wyobraźnię dziecka a dbałość o piękno języka uczy polszczyzny.

Ta płyta to świetny pomysł na uatrakcyjnienie długich wieczorów naszym dzieciom, lub podróży samochodem. Oczywiście dobrze jest też wspólnie pośpiewać piosenki z bajek, które wplecione są w każdą opowieść.

Jest to również sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa, kiedy my, dzisiejsi dorośli, słuchaliśmy ich na czarnych krążkach. Dzięki reedycjom na płytach CD możemy cieszyć się nimi i zachwycać obecnie. Pięknem muzyki, treścią, ale przede wszystkim mistrzowskim wykonaniem.

Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnego słuchania i zabawy!

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Bajki dla dzieci - Jan Brzechwa
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Kot w butach
1. Jaś i Małgosia