Balansujesz

  • -13%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
32,00 zł 36,99 zł Oszczędzasz 4,99 zł
Fani znają zapewne "Non Serviam" z punkowej odsłony sprzed lat, co jeszcze niedawno potwierdzała zawartość albumu "Speranda", nagranego w 1998 roku i wydanego w 2016 własnymi siłami zespołu.

W ostatnim okresie - nie rezygnując z punkowych korzeni - "Non Serviam" zmienili nieco swoje muzyczne oblicze sięgając w większym stopniu niż kiedyś po muzykę ska. Najnowszy album o tytule "Balansujesz!" wydaje się zatem szczególnie celnym strzałem w stronę fanów takich właśnie, bujających rytmów.

Na początku lat dziewięćdziesiątych historia splotła ze sobą losy czterech chłopaków z Chrzanowa. Ich ograniczone perspektywy na zostanie fabrykantem lub ziemskim właścicielem zadecydowały o powstaniu punkowej kapeli "Droga Ewakuacyjna", która po kilku koncertach zmieniła nazwę na "Non Serviam" (Nie będę służył). Nowa nazwa dość dobrze oddawała to co chłopaki mieli w głowach (niezależność, bunt, anarchia…).

Próby, koncerty i pierwsze pozytywne recenzje słuchaczy. Powstało pierwsze demo... O dziwo - recenzje niezależnych krytyków muzycznych były równie życzliwe.

"- Wkrótce powstał drugi materiał w studiu, które było z naszego punktu widzenia bardzo profesjonalne – wspominają muzycy - Nie mogliśmy się doczekać wydania, był przełom 1998/99 roku. I nagle wszystko się skończyło. Non Serviam przestał istnieć. Robota, rodziny, mała stabilizacja?"

Muzycy zespołu spotkali się ponownie w 2016 r. Wydany wówczas, archiwalny materiał o tytule „Speranda”, miał być tylko udokumentowaną pamiątką po "Non Serviam", a stał się impulsem do powrotu na scenę.

Upływ 18 lat, szersze fascynacje muzyczne legły u podstaw decyzji o tworzeniu nowego repertuaru, w którym niepoślednie miejsce zajęła muzyka ska.

"- Muzyka, jaką teraz gramy jest.... różnorodna". Tak swoje aktualne oblicze ocenia zespół - "Nie jesteśmy w stanie zadeklarować, że będziemy grać tylko Ska, tylko Punk Rocka lub tylko Reggae. Po prostu gramy to, co nam się podoba, a teksty są dalej o tym co nas boli i wkurza".

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Balansujesz
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Target
2. Widokówka z A...
3. Patriota
4. Balansujesz
5. Żniwiarze
6. Raj samobójców
7. Dom woskowych twarzy