
Opis
Basia i jej grupa przedszkolna szykują przedstawienie niespodziankę. Kto zagra jaką rolę? Czy utrzymanie tajemnicy jest łatwe? Im bliżej przedstawienia, tym większe emocje. Niektórzy mają tremę, inni są pewni siebie. Wreszcie nadchodzi dzień przedstawienia i wszystko idzie na opak. A może właśnie tak miało być?
„Basia i przedstawienie” to ciepła opowieść o rezolutnej pięciolatce i jej przyjaciołach. W tej książce przeczytacie m.in. o tym, czym jest trema i jak sobie z nią radzić, a także dowiecie się z niej, jak wspaniałym i pełnym magii miejscem jest teatr.
Basia i przedstawienie – Ciepła opowieść o przyjaźni i magii teatru
„Basia i przedstawienie” to urocza historia o pięciolatce, która wraz z przyjaciółmi przygotowuje niespodziankę w postaci przedstawienia. Książka wciąga czytelników w emocjonujący świat przedszkolnych przygód, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i radości.
Dla kogo jest ta książka?
- Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
- Rodzice szukający wartościowych książek dla swoich pociech
- Nauczyciele i wychowawcy przedszkolni
- Miłośnicy opowieści o przyjaźni i emocjach
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Poznasz emocje związane z występami, takie jak trema i pewność siebie
- Dowiesz się, jak ważna jest współpraca w grupie
- Odkryjesz magię teatru i jego wpływ na dziecięcą wyobraźnię
- Spędzisz czas z dzieckiem, czytając wspólnie ciepłą i zabawną historię
Kluczowe tematy i obszary
- Przyjaźń i współpraca
- Emocje związane z występami
- Magia teatru
- Przygotowania do przedstawienia
O Autorze
Zofia Stanecka to uznana autorka książek dla dzieci, która w swoich opowieściach porusza ważne tematy emocjonalne i społeczne, zachęcając młodych czytelników do odkrywania świata i rozwijania wyobraźni.
O Wydawcy
Harper Collins Polska / HarperKids to renomowane wydawnictwo, które specjalizuje się w publikacjach dla dzieci. Dzięki bogatej ofercie książek, wspiera rozwój młodych czytelników, oferując im wartościowe i inspirujące historie.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
HarperCollins Polska Sp. z o.o.
Domaniewska 34a
02-672 Warszawa
info@harpercollins.pl
228565757
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:19,50 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 29,99 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+
Seria


































































































