Baśnie Hansa Christiana Andersena i nie tylko...

  • -31%
  • nowość
  • Polecamy
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
17,31 zł 24,99 zł Oszczędzasz 7,68 zł
Wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk książka „Baśnie Hansa Christiana Andersena i nie tylko...” to kolekcja pięknych baśniowych adaptacji, którym towarzyszą kolorowe ilustracje znanych polskich twórców. Kliknij i kup ją na stronie księgarni internetowej Świat Książki.

Andersen... i nie tylko!

„Baśnie Hansa Christiana Andersena i nie tylko...” prezentują znane historie, których autorem jest wybitny duński bajkopisarz. „Nowe szaty cesarza”, zilustrowane przez Zbigniewa Dobosza, to zabawna opowieść przestrzegająca przed próżnością. „Brzydkie kaczątko” wzruszy nas i pokaże, jak złudny jest wygląd zewnętrzny. Ilustracje do tej adaptacji stworzyła Elżbieta Śmietanka-Combik. Ta sama artystka zilustrowała także kolejną baśń: „Małą syrenkę”: poruszającą opowieść o miłości i tęsknocie. Pouczającą historią będzie „Śwniopas” z ilustracjami Anny Marii Gach – nauczy nas, że pozory mylą i warto odnaleźć w sobie pokłady pokory. „Krzesiwo” to z kolei opowieść o dochodzeniu do bogactwa. Baśni towarzyszą ilustracje Zbigniewa Dobosza. „Dziewczynka z zapałkami” poruszy niejedno serce, podobnie jak piękny „Słowik”. Obie baśnie zilustrowała Anna Maria Gach. Ostatnim z utworów Hansa Christiana Andersena w zbiorze jest „Księżniczka na ziarnku grochu” – urocza historia o PRAWDZIWEJ księżniczce. Autorką ilustracji jest Kamila Pawłucka.
Kolekcję „Baśnie Hansa Christiana Andersena i nie tylko...” wzbogacają takie historie, jak „Żółw i zając”, według Ezopa (z ilustracjami Zbigniewa Dobosza), „Lampa Aladyna” z „Baśni tysiąca i jednej nocy”, oraz „Piękna i bestia” na podstawie utworu Jeanne-Marie Leprince de Beaumont (obie zilustrowane przez Elżbietę Śmietankę-Combik).
Baśnie zawarte w tomie napisane są przystępnym językiem i z pewnością spodobają się młodym czytelnikom.

Baśnie na każdą okazję

Książka „Baśnie Hansa Christiana Andersena i nie tylko...” doskonale się sprawdzi jako lektura przed snem – do wspólnego czytania. Ale dzięki pięknym ilustracjom dzieci same będą chętnie do tej niej wracać w ciągu dnia i przeglądać jej strony. Wydawnictwo Olesiejuk życzy owocnego czytania!

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Baśnie Hansa Christiana Andersena i nie tylko...
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.