Dostawa 0 zł do sieci księgarń

Bezpłatna wysyłka powyżej 149 zł

Gwarancja zadowolenia z zakupów

Tryb offline
Opis

Opis

Witaj w świecie 97-godzinnych tygodni pracy. W świecie decyzji, od których zależy życie. W świecie nieustannego tsunami płynów ustrojowych. W świecie, w którym dziennie zarabiasz mniej niż szpitalny parkometr. Pożegnaj się więc z bliskimi i przyjaciółmi…
…i witaj w świecie lekarza stażysty!
Spisywana potajemnie po niekończących się dyżurach, bezsennych nocach i przepracowanych weekendach książka komika i byłego lekarza Adama Kaya Będzie bolało to szczery do bólu opis jego walki na pierwszej linii frontu brytyjskiej służby zdrowia. Z zabawnych, przerażających i wzruszających zapisków Kaya dowiecie się wszystkiego, co chcieliście wiedzieć (i czego wolelibyście nie wiedzieć) o życiu lekarzy na oddziale i poza nim.
Uwaga! Lektura tej książki może pozostawić blizny!
***
Niesłychanie zabawna i rozdzierająco smutna – Jonathan Ross
Będziecie się śmiać, płakać, i znowu śmiać – Dean Burnett
Jeśli planujecie przeczytać w tym roku jedną jedyną książkę, wybierzcie tę – „Daily Express”
Tak klinicznie zabawna i tak ważna, że powinna być na receptę – „Guardian”
Kupcie, ukradnijcie lub wyżebrajcie od kogoś egzemplarz tej książki. Kay ma poczucie humoru ostre jak skalpel, a jego diagnozy są wyjątkowo gorzkie – Lorraine Kelly
W równym stopniu śmieszy, co chwyta za serce. A mocno chwyta za serce (i śmieszy) – Charlie Booker
Jako hipochondryk trochę bałem się przeczytać książkę Adama Kaya. Na szczęście jest wyjątkowo zabawna. Tak zabawna, że ze śmiechu nabawiłem się przepukliny – Joe Lycett
Czytając te zapiski, równie często śmiałam się co płakałam. Adam stworzył wspaniałą narrację. To naprawdę błyskotliwa książka – prof. Clare Gerada, była przewodnicząca Królewskiego Kolegium Lekarzy Rodzinnych, odznaczona Orderem Imperium Brytyjskiego

Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Insignis Media S.C. Paweł Brzozowski Tomasz Brzozowski
ul. Szlak 77/228–229
31-153 Kraków
biuro@insignis.pl
126360190
Recenzje

Recenzje

5,0(1)

5
100%
4
0
3
0
2
0
1
0

Masz ten produkt?

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

  • Recenzja Księgarza Księgarnie Świat Książki

    (0)

    26.07.2022 12:41

    Lekarz też człowiek

    Jeśli ciekawią Was tematy medyczne i macie ochotę przyjrzeć się z bliska brytyjskiej służbie zdrowia, to „Będzie bolało” Adama Kaya będzie doskonałą okazją, by co nieco się dowiedzieć.



    Autorem jest były ginekolog, obecnie pracujący jako pisarz komediowy. W swoim dzienniku oprócz najróżniejszych (często dość zabawnych) przypadków medycznych opisuje również między wierszami, jak funkcjonuje służba zdrowia w Wielkiej Brytanii. Lekarze wielokrotnie zostający za darmo po godzinach, często brak możliwości wzięcia wolnego dnia (nawet w takich okolicznościach jak własny ślub!). A to tak naprawdę wierzchołek góry lodowej…



    Wniosek płynie z tego taki: lekarz to też człowiek! Jest to lektura momentami zabawna, ale przede wszystkim szokująca i skłaniająca do myślenia. Godna polecenia.



    Ala, Księgarka, Księgarnia Lublin Plaza

    Recenzja była pomocna?

Nasza cena:28,00 zł

Cena sugerowana przez wydawcę: 39,99 zł

Produkt niedostępny
Dostawa do księgarni
0 zł
Sprawdź koszt dostawy
accessible