Beethoven Piano Sonatas & Diabelli Variations (13 CD)

  • -14%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
145,50 zł 169,99 zł Oszczędzasz 24,49 zł

Projekt ten – w pełni nagrany podczas tegorocznego lockdownu – ma szansę stać się jednym z najważniejszych wydarzeń klasycznych tego roku!

„Muzyka Beethovena jest zawsze wielowymiarowa: ilekroć się śmieje, jednocześnie śmieje się i płacze.” - Daniel Barenboim, lipiec 2020

„Beethoven Barenboima jest bezkompromisowy i przepełniony ukrytą głębią, poruszający kontrapunktycznie, a jednocześnie opiewający ukochaną z czułością najsubtelniejszych oddechów.” - Anne-Sophie Mutter, lipiec 2020

Maestro Daniel Barenboim powraca z zupełnie nowym nagraniem Sonat fortepianowych Beethovena i Wariacji Diabellego nagranych na żywo w Pierre Boulez Saal Berlin w 2020 roku.

Niewielu muzyków angażowało się w muzykę Beethovena tak intensywnie i przez tak długi czas, jak pianista i dyrygent Daniel Barenboim. Na potrzeby tego nagrania, piątego pełnego cyklu wszystkich trzydziestu dwóch sonat, Barenboim ponownie zanurzył się w partyturze tych sonat, opierając się jednocześnie na swoich wszystkich wcześniejszych doświadczeniach. Z typową dla siebie dociekliwością i uporem starał się – jak sam mówi – interpretować wszystko „z dziewiczą świeżością i zaczynać na nowo”. Barenboim zawsze uważał Beethovena za jednego z najważniejszych, jeśli nie najważniejszego, ze wszystkich kompozytorów. Ciągłe zaabsorbowanie Barenboima Beethovenem znajduje również odzwierciedlenie w jego nowym nagraniu ostatniego wielkiego dzieła kompozytora na fortepian, Wariacji Diabellego op. 120.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Beethoven Piano Sonatas & Diabelli Variations (13 CD)
Twoja ocena
Ocena ogólna