Biznesy i romanse

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
39,50 zł 42,50 zł Oszczędzasz 3,00 zł
Czwarty studyjny album Administratorra Electro (a.k.a Bartosz „Administratorr” Marmol) jest bez wątpienia potwierdzeniem wieloletniej fascynacji muzyką lat 80-tych, jak i podsumowaniem dążeń AE do uzyskania jak najbardziej wiarygodnych brzmień ze znakiem jakości 80’s.

Niezmiennie od pierwszej płyty (Sławnikowice-Zgorzelec 17:10 z 2014r) Administratorr Electro powołuje się na inspiracje muzyką lat 80-tych, a późniejsze dokonania płytowe AE (Ziemowit 2016, Przemytnik 2018) świadczą dobitnie o próbach wywoływania ducha tamtych lat. Swoiste uwalnianie się od muzyki rockowej w kierunku alternatywnego synth-popu słychać na każdym kolejnym albumie AE. Biznesy i romanse to finalne działo tej ewolucji muzycznej, która jest połączeniem zarówno warsztatu producenckiego jak i charakterystycznego stylu kompozycji, który wytworzył się na przestrzeni lat. Dlatego też krążek ten się najważniejszym z dotychczasowych albumów będących w dorobku. Biznesy i romanse ukazują również charakterystyczne oblicze liryczne AE, które podobnie jak wcześniejsze płyty, nawiązuje do biograficznych motywów z życia Bartosza „Administratorra” Marmola. Swoista podróż przez wspomnienia Administratorra Electro dobiła właśnie w Biznesach i romansach do teraźniejszości, dlatego też jest to wyjątkowy moment wszystkich dotychczasowych albumów.
Biznesy i romanse to dowód na pełne zanurzenie się w obraną stylizację zarówno pod względem produkcyjnym, kompozycyjnym i tekstowym. Za produkcję albumu odpowiedzialni są Robert i Magda Srzedniccy (Studio Serakos), którzy współtworzyli z Bartoszem „Administratorrem” Marmolem wszystkie jego dotychczasowe płyty. Album zawiera dziesięć utworów, a promują go single 522, Mroczne Biznesy oraz Amatorzy nocnej ciszy, w którym AE wystąpił w duecie z Pawłem Swiernalisem. Za szatę graficzną albumu odpowiedzialny jest Grzegorz Szyma (DJ Hiroszyma, ex Das Moon.)

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Biznesy i romanse
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1) Mroczne Biznesy
2) 522
3) Amatorzy nocnej ciszy
4) Jan bez serca
5) Za tydzień o tej porze
6) Noc na przełęczy Okraj
7) Jak po swoje
8) Kredyt hipotetyczny
9) Sekretne życie karaluchów
10) Ostatni koniec roku