Opinie o Nas

Bogowie nigdy nas nie opuścili

  • -17%

Dostępność:

33,00 zł 39,80 zł Oszczędzasz 6,80 zł

Kontynuacja Wspomnień z przyszłościStarożytni astronauci przybyli na Ziemię przed tysiącami lat.

I są tu nadal!

Bogowie nigdy nas nie opuścili to kontynuacja legendarnego bestsellera Wspomnienia z przyszłości, w którym Erich von Daniken
podważył wszystko, czego uczą podręczniki, i zrewolucjonizował nasze spojrzenie na przeszłość ludzkości. Wysunął szokującą tezę: technologie i religie dawnych cywilizacji zostały podarowane ludziom przez starożytnych astronautów, którzy przybyli na Ziemię w załogowych statkach kosmicznych i zostali powitani jako bogowie.

Naukowcy książkę potępili. Czytelnicy kupili 30 milionów egzemplarzy!

Czego właściwie chcieli od nas Obcy tysiące lat temu? I czego chcą teraz? I dlaczego tak wzbraniamy się przed uznaniem, że mogą tu być?

W Bogowie nigdy nas nie opuścili Erich von Daniken odpowiada na te pytania jak zwykle barwnie i pasjonująco. Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biotechnologii, astrofizyki, inżynierii, sztucznej inteligencji.

Oddaje głos ludziom, którzy nawiązali kontakt z przybyszami z kosmosu. Dlaczego media nie informują o tych sensacyjnych odkryciach? Komu zależy na ukrywaniu prawdy? Jednak dzień spotkania zbliża się nieuchronnie. Rozszyfrowany przez dwóch szwajcarskich fizyków kod spoza Ziemi wskazuje konkretną datę…Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Bogowie nigdy nas nie opuścili
Twoja ocena
Ocena ogólna