Opinie o Nas

Bogowie nigdy nas nie opuścili

  • -17%

Dostępność:

33,00 zł 39,80 zł Oszczędzasz 6,80 zł

Kontynuacja Wspomnień z przyszłościStarożytni astronauci przybyli na Ziemię przed tysiącami lat.

I są tu nadal!

Bogowie nigdy nas nie opuścili to kontynuacja legendarnego bestsellera Wspomnienia z przyszłości, w którym Erich von Daniken
podważył wszystko, czego uczą podręczniki, i zrewolucjonizował nasze spojrzenie na przeszłość ludzkości. Wysunął szokującą tezę: technologie i religie dawnych cywilizacji zostały podarowane ludziom przez starożytnych astronautów, którzy przybyli na Ziemię w załogowych statkach kosmicznych i zostali powitani jako bogowie.

Naukowcy książkę potępili. Czytelnicy kupili 30 milionów egzemplarzy!

Czego właściwie chcieli od nas Obcy tysiące lat temu? I czego chcą teraz? I dlaczego tak wzbraniamy się przed uznaniem, że mogą tu być?

W Bogowie nigdy nas nie opuścili Erich von Daniken odpowiada na te pytania jak zwykle barwnie i pasjonująco. Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biotechnologii, astrofizyki, inżynierii, sztucznej inteligencji.

Oddaje głos ludziom, którzy nawiązali kontakt z przybyszami z kosmosu. Dlaczego media nie informują o tych sensacyjnych odkryciach? Komu zależy na ukrywaniu prawdy? Jednak dzień spotkania zbliża się nieuchronnie. Rozszyfrowany przez dwóch szwajcarskich fizyków kod spoza Ziemi wskazuje konkretną datę…Więcej informacji
Data wydania 20 sie 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bogowie nigdy nas nie opuścili