Brahms: Piano Concerto 2

  • -22%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
18,00 zł 22,99 zł Oszczędzasz 4,99 zł
1. 1. Allegro non troppo
2. 2. Allegro appassionato
3. 3. Andante - Piu adagio
4. 4. Allegretto grazioso - Un poco piu presto
Nagrane na żywo w Semperoper w Dreźnie w styczniu 2013 wykonanie II Koncertu fortepianowego Brahmsa to nagranie zespołu o jakim można marzyć: Maurizio Polliniego z orkiestrą Statskapelle prowadzoną przez Christiana Thielemanna.Pollini i Thielemann otrzymali już prestiżową nagrodę ECHO za nagranie I Koncertu Brahmsa wydanego przez DG w 2012.“Zestawienie Polliniego i Thiellemanna zawdzięcza w dużej mierze swoją atrakcyjność kontrastowi osobowości tych dwóch wielkich artystów, ich odmiennemu podejściu do wykonywania muzyki”. (z eseju zamieszczonego w książeczce towarzyszącej płycie autorstwa Tobiasa Niederschlaga)II Koncert fortepianowy Brahmsa łączą szczególne więzy z Dreznem, to tutaj na scenie Semperoper, gdzie dokonano obecnego nagrania, sam kompozytor dwa razy wykonywał swoje dzieło.    

 

„Pewność siebie z jaką Pollini rozwiązuje wszystkie problemy tego dzieła jest fascynująca. Dźwięk nabiera tu oddechu i głębokości. Christian Thielemann towarzyszy z wielką uwagą i precyzyjnie dozowaną elastycznością” - Dresdner Neueste Nachrichte

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Brahms: Piano Concerto 2
Twoja ocena
Ocena ogólna