Bright Green Field Apricot (Colour 2 Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
116,50 zł 125,00 zł Oszczędzasz 8,50 zł
Squid z radością ogłaszaja swój debiutancki album 'Bright Green Field', który jest jednym z najbardziej oczekiwanych albumów 2021 roku!

Wyprodukowany przez Dana Carey'a ukazał się nakładem Warp Records.

'Bright Green Field' to album o ogromnym zasięgu i ambicjach, głęboko przemyślany i misternie skonstruowany. Ponieważ wszyscy członkowie zespołu odgrywają istotną i równą rolę, ten album jest w dużej mierze produktem pięciu głów działających jak jedna.
Niektóre zespoły umieszczają single poprzedzające album na swoim debiucie. Squid w 2020 roku wydał dwa kolejne lecz 'Bright Green Field' zawiera zupełnie nowy materiał! To poczucie nieograniczoności i ciągłego podążania do przodu jest jednym z kluczowych składników, które sprawiają, że Squid są tak kochani przez fanów i krytyków, od BBC Radio 6 Music, które umieściło poprzednie single 'Houseplants', 'The Cleaner' i 'Match Bet' na liście A, po publikacje takie jak The Guardian, NME, The Face, The Quietus i wiele innych. Zespół znalazł się również na długiej liście w plebiscycie BBC Music Sound of 2020.
'Bright Green Field' zawiera nagrania terenowe dzwonów kościelnych, pszczół, mikrofonów bujających się pod sufitem, orbitujących wokół pomieszczenia ze wzmacniaczami gitarowymi, zniekształconego chóru złożonego z 30 głosów, a także zespołu waltorni i smyczków, w skład którego wchodzą tacy muzycy jak Emma-Jean Thackray i Lewis Evans z Black Country, New Road.

Podczas gdy tytuł albumu przywołuje obrazy pastoralnej Anglii, w rzeczywistości jest to coś w rodzaju wabika, który oddaje zamiłowanie zespołu do paradoksów i zestawień. W obrębie geografii 'Bright Green Field' znajdują się monolityczne betonowe budynki i dystopijne wizje wyrwane z wyimaginowanych miast.
Muzyka Squid - czy to niespokojna i dysonansowa, czy też pełna groove'u i płynąca - często była odzwierciedleniem burzliwego świata, w którym żyjemy i ten album w pewnym stopniu to kontynuuje. "Ten album stworzył wyimaginowany pejzaż miejski" - mówi Ollie Judge, który pisze większość tekstów i gra na perkusji. "Utwory ilustrują miejsca, wydarzenia i architekturę, które istnieją w jego obrębie. Poprzednie projekty były zabawne i dotyczyły postaci, podczas gdy ten projekt jest mroczniejszy i bardziej dotyczy miejsca - emocjonalna głębia muzyki pogłębiła się".
Tematy te zostały dalej osadzone i podkreślone, prawie nieoczekiwanie, gdy Judge zaczął czytać więcej. „Czytając pogląd Douglasa Couplanda, że żyjemy w„ Ekstremalnej teraźniejszości ”, a także pisma Marka Fishera i Merlina Coverleya na temat hauntologii i powolnego anulowania przyszłości, zdałem sobie sprawę, że żyjemy w dystopijnym i futurystycznym krajobrazie przez długi czas." Jednak pomimo wszystkich innowacyjnych technik nagrywania, ewolucyjnych skoków, lirycznych tematów, pomysłów i narracji, które stanowią podstawę albumu, jest to również radosna i empatyczna płyta. Jeden, który łączy niepewność świata z ciekawym poczuciem eksploracji, która bez końca skręca i skręca nieprzewidywalne ścieżki.
Założony w Brighton, Squid jest dziełem Louisa Borlase'a (gitary i wokal), Ollie Judge (perkusja i główny wokal), Arthura Leadbettera (instrumenty klawiszowe, smyczki, perkusja), Laurie Nankivell (bas i instrumenty dęte) oraz Antona Pearsona (gitary i wokale).

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Bright Green Field Apricot (Colour 2 Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.