Bright Magic

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
57,00 zł 61,00 zł Oszczędzasz 4,00 zł
Czwarty krążek Public Service Broadcasting, „Bright Magic”, ukaże się nakładem wytwórni Play It Again Sam. Album składający się z trzech części (Building A City / Building A Myth / Bright Magic), jest ich najbardziej ambitnym artystycznie przedsięwzięciem do tej pory. Przeniesie słuchacza do serca Europy i de facto stolicy, kulturalnej i politycznej metropolii, którą jest 'Hauptstadt' Republiki Federalnej Niemiec - czyli Berlina. Materiał na płytę został zarejestrowany w kultowym Hansa Tonstudio.

Choć elektronika i gitarowy rock w wykonaniu PSB pozostają znajome, „Bright Magic” oszczędnie korzysta z sampli i języka angielskiego. Różni się od poprzednich albumów pod innymi względami: jest mniej linearny i narracyjny, to impresjonistyczny portretem miasta od podstaw. Pewnego rodzaju moment Eureki przyszedł w listopadzie 2018 r., kiedy Willgoose usłyszał radykalne berlińskie tape-artwork Waltera Ruttmana Wochenende (lub Weekend), który jest samplowany w trzech utworach „Bright Magic”. Postanawiając zintegrować te dawno minione fragmenty z nowymi, zmanipulowanymi źródłami dźwięku, artysta zabrał się za tworzenie własnego Wochenende, narracyjnego dramatu, który dekoduje i urzeczywistnia marzenia o Berlinie, jakie skonstruował w swoim umyśle. J.Willgoose, Esq mieszkał w Berlinie od kwietnia 2019 r. do stycznia 2020 r. Łącząc archeologię dźwięku z flâneuringiem psychogeografa, w jednym z ulicznych poszukiwań energii miasta Willgoose przemierzał Leipzigerstrasse, miejsce pierwszej elektrycznej latarni ulicznej w mieście, używając szerokopasmowego odbiornika elektromagnetycznego z moskiewskiego Soma Laboratories.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Bright Magic
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Der Sumpf (Sinfonie der Großstadt)
2. Im Licht
3. Der Rhythmus der Maschinen feat. Blixa Bargeld
4. People, Let's Dance feat. EERA
5. Blue Heaven feat. Andreya Casablanca
6. Gib mir das Licht feat. EERA
7. The Visitor
8. Lichtspiel I: Opus
9. Lichtspiel II: Schwarz Weiss Grau
10. Lichtspiel III: Symphonie Diagonale
11. Ich und die Stadt feat. Nina Hoss