Opinie o Nas

Buddha-Bar Classical Chillharmonic

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
87,50 zł 94,00 zł Oszczędzasz 6,50 zł
Czerpiąc inspirację z najwspanialszych tematów, które stworzyła muzyka, mały paryski label prezentuje nową klasyczną kolekcję zabarwioną muzyką lounge i muzyką świata.

Od melodii Mozarta do Beethovena i Czajkowskiego, Buddha-Bar prezentuje nowe spojrzenie na najwspanialsze melodie z nowoczesnym, etnicznym podejściem, które zaskoczy niejednego utalentowanego muzyka. Skrzypce stają się rudra veeną, klawesyn przeistacza się w bulbul tarang, dzięki czemu najbardziej znane symfonie zyskały nowe życie. Zenfonia daje możliwość cieszenia się pełną uroku, wysmakowaną wersją arcydzieł, wśród których jest finalna scena Jeziora łabędzie, przedstawioną przez słynnych indyjskich kompozytorów Lokesha Ananda i Sharata Chandrę Srivasta. Ponadto na płycie znalazło się - przygotowane specjalnie z myślą o tej kompilacji - elektroniczne spojrzenie na Sonatę księżycową Beethovena wykonaniu Ravina i Carlosa Camposa, a także Reve de la Nuit w wykonaniu Promida.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Buddha-Bar Classical Chillharmonic
Twoja ocena
Ocena ogólna