C#. Lekcje programowania. Praktyczna nauka programowania dla platform .NET i .NET Core

  • -37%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
75,04 zł 119,00 zł Oszczędzasz 43,96 zł

Programistą byćKsiążka, którą trzymasz w ręku, to znakomity podręcznik do nauki programowania od podstaw. Autor, wieloletni wykładowca akademicki i nauczyciel studentów informatyki, proponuje naukę programowania w języku C#. To wybór nieprzypadkowy. C# jest nowoczesnym, obiektowym, stale rozwijanym i popularnym językiem, którym opiekuje się firma Microsoft. Dodatkowo ... dzięki podobieństwu C# do innych często używanych języków z rodziny C, C++ i Java ... wszystko, czego nauczysz się z podręcznika, możesz wykorzystać także do programowania w tych językach.Zakres zagadnień omawianych w książce obejmuje:
  • język programowania C# 6.0, w tym posługiwanie się zmiennymi, metodami, tablicami oraz kolekcjami danych z platform .NET i .NET Core

  • podstawowe techniki programowania obiektowego

  • różne formaty przechowywania i eksportu danych

  • darmowe środowisko programistyczne Microsoft Visual Studio 2019 CommunityJeżeli chcesz uczyć się programować od podstaw ... to książka dla Ciebie.Jeżeli znasz już podstawy, ale chcesz poznać C# oraz platformy .NET i .NET Core ... to również dobry wybór.Uwaga! Podręcznik zawiera ćwiczenia, w których krok po kroku opisano tworzenie aplikacji konsolowych w darmowym Visual Studio 2019 i omówiono ich kod, a także bogaty zestaw zadań do samodzielnego wykonania!


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: C#. Lekcje programowania. Praktyczna nauka programowania dla platform .NET i .NET Core
Twoja ocena
Ocena ogólna