Call It What You Want

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,50 zł 54,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł

From the author of the Zoella Book Club-pick Letters to the Lost comes another emotionally complex, romantic story about two teens struggling to unpick the grey area between right and wrong, perfect for fans of John Green and Jennifer Niven

Rob had it all - friends, a near-guaranteed lacrosse scholarship to college and an amazing family - but all that changed when his dad was caught embezzling funds from half the town. Now he's a social pariah.

Maegan always does the right thing. But when her sister comes home from college pregnant, she's caught between telling their parents the truth about the father and keeping her sister's trust.

When Rob and Maegan are paired together for a project, they form an unexpectedly deep connection. But Rob's plan to fix his father's damage could ruin more than their new friendship.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Call It What You Want
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.