Opinie o Nas

Megan Goldin

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
  1. Dziewczyna z Kellers Way Dziewczyna z Kellers Way
    -
    +
    Porównaj
    Dziewczyna z Kellers Way Megan Goldin
    Książki | okładka miękka
    27,93 zł 39,90 zł Oszczędzasz 11,97 zł
    • -30%
    • Zapowiedź
    2020-05-06
    Komu zaufasz, jeśli nie możesz ufać sobie?

    Nieopodal rzadko uczęszczanej leśnej drogi zwanej Kellers Way zostaje znalezione ciało. Pracująca nad sprawą Mel Carter musi najpierw zidentyfikować ofiarę, by móc zacząć szukać sprawcy. Zadanie nie jest......
  2. Dziewczyna z Kellers Way (e-book) Megan Goldin
    E-booki |
    31,50 zł 34,90 zł Oszczędzasz 3,40 zł
    • e-book
    • Zapowiedź
    2020-04-15
    Mordercą jest zwykle ktoś znany ofierze. Najczęściej osoba z najbliższej rodziny. Mąż. Albo żona. Małżeństwo Julie West zaczyna się rozpadać. Młoda kobieta podejrzewa, że jej mąż, profesor psychologii zdradza ją ze studentką do złudzenia przypominającą......
  3. The Escape Room The Escape Room
    -
    +
    Porównaj
    The Escape Room Megan Goldin
    Książki | okładka miękka
    44,50 zł 48,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
    • -9%
    Produkt na zamówienie
    'Welcome to the escape room. Your goal is simple. Get out alive.' - a twisty locked-room mystery for readers of Lee Child, Harlan Coben and Linwood Barclay...
  4. Escape room (e-book) Megan Goldin
    E-booki |
    17,45 zł 34,90 zł Oszczędzasz 17,45 zł
    • e-book
    • -50%
    Produkt do pobrania
    Oto świat finansów Wall Street i jego najlepsi gracze: Vincent, Jules, Sylvie oraz Sam. Są ambitni i pozbawieni skrupułów. Ubijają miliardowe interesy i żyją w niedorzecznym luksusie. Liczy się dla nich tylko pieniądz – i zrobią wszystko, by go zdobyć.......
  5. Escape room Escape room
    -
    +
    Porównaj
    Escape room Megan Goldin
    Książki | okładka miękka
    26,69 zł 39,90 zł Oszczędzasz 13,21 zł
    • -33%
    Wysyłamy w 24h
    Witajcie w pokoju zagadek. Wasz cel jest prosty: wyjdźcie stąd żywi
    Oto świat finansów Wall Street i jego najlepsi gracze: Vincent, Jules, Sylvie oraz Sam. Są ambitni i pozbawieni skrupułów. Ubijają miliardowe interesy i żyją w niedorzecznym luksusie.......
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę