Cebulowo ksiynga umartych

 

Dostępność:

Wysyłamy w 14 dni

Wysyłamy w 14 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
23,00 zł 28,00 zł Oszczędzasz 5,00 zł
Myśla czynsto ô mojich starkach i starzikach – ô tyj rzyce dusz i gynow – i jak profesor Bynedykt Kouska starom sie pamiyntać, że kożdy czowiek je jak głowno wygrano w loteryji, i to ku tymu w takij, w keryj wygrywo jedyn los na teragigamegamulticyntylijony. Myśla czynsto ô tych bauerach i bergmanach, krankynwerterach i torszrajberach, huzarach i muszketerach, młynorzach, kamiyniorzach i kowolach, ô tych zowitkach i bynkartach, słepokach i fechciorzach. Niyroz – jak Kenneth White w "Familijnyj alchymiji" – zaziyrom przi tym do zdrzadła. I tak jak ôn niy przestowom sie dziwić.
- Ze wstympu

MIROSŁAW SYNIAWA urodzioł sie w roku 1958 w Chorzowie. Do terozka wydali my dwa tomy poezyj tumaczonych ôd niego na ślonski i jedyn roman, kery napisoł po polsku. Tyn roz prezyntujymy jego włosne wiersze, w kerych rozprawio ô swojich przodkach. Rychtuje, jak nom pedzioł, dwa nowe romany – jedyn po polsku i jedyn po ślonsku – a ku tym nastympny tom ślonskich wierszy, kery mo sie mianować (blank niy po ślonsku) "Mappa mundi".

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Cebulowo ksiynga umartych
Twoja ocena
Ocena ogólna