Cello Concertos Hornung (Digipack)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
57,00 zł 61,00 zł Oszczędzasz 4,00 zł
Jesteśmy w 1966 roku, w Związku Radzieckim. Podczas gdy Szostakowicz cieszy się sukcesem światowej premiery II koncertu wiolonczelowego, gruziński kompozytor Sulkhan Tsintsadze kończy prace nad swoim nowym dziełem.

W swoich koncertach ci dwaj kompozytorzy rysują swój własny psychogram: ponury pejzaż rozświetlany przerywczo promieniami światła, rozjaśniony kilkoma roztropnymi plamkami koloru tu i ówdzie.

Niemiecki wiolonczelista Maximilian Hornung wydaje swój pierwszy album w wytwórni Myrios Classics. Urodzony w 1986 roku w Augsburgu, Hornung studiował u Davida Geringasa, Thomasa Grossenbachera i Eldara Issakadze, któremu poświęcił album. To właśnie Issakadze wprowadził go w fascynującą muzykę Sulkhana Tsintsadze, jednego z najbardziej znanych kompozytorów Gruzji.

Muzyczne powiązanie II Koncertu wiolonczelowego Tsintsadze z późnym dziełem jego sowieckiego kolegi i współczesnego Dymitra Szostakowicza stanowi trzon tego ponurego, ale czarującego albumu. Deutsches Symphonie-Orchester Berlin pod batutą łotewskiego dyrygenta Andrisa Pogi zapewnia doskonałe muzyczne partnerstwo.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Cello Concertos Hornung (Digipack)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Concerto No. 2 in Five Episodes for Violoncello and Orchestra
2. Dmitri Shostakovich (1906-1975)
3. Concerto No.2 Op. 126 for Violoncello and Orchestra