Christmas with the Ops Room Girls (The Women's Auxiliary Air Force)

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
50,50 zł 55,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
When there's so much to be afraid of, can May help bring festive cheer to the Ops Room?
After failing to help evacuee siblings whom she witnesses being separated, May wishes she'd had the confidence to speak up. When Jess suggests a pantomime to boost morale on the station, May is desperate to help - but is held back by her own insecurities.

With her low self-esteem also affecting her relationship with Squadron Leader Peter Travis, May is fed up with being her own worst enemy and decides to take charge of her destiny. But the past she ran from plus a crisis with one of the evacuees throw May into the midst of a drama that will test all of her newfound confidence.

May, Jess and Evie must work together once again to help each other through the challenges of war and of their own hearts.

This heartwarming WAAF saga is perfect for fans of Daisy Styles, Kate Thompson and Rosie Clarke.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Christmas with the Ops Room Girls (The Women's Auxiliary Air Force)
Twoja ocena
Ocena ogólna