Ciekawe dlaczego gęsi odlatują do ciepłych krajów

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 4,76 zł

Książka Wydawnictwa Olesiejuk: „Ciekawe dlaczego gęsi odlatują do ciepłych krajów” gromadzi mnóstwo ciekawostek na temat ptaków. Tytuł znajdziesz na stronie Księgarni Świat Książki. Kliknij i kup go już teraz!


Pytania i odpowiedzi źródłem wiedzy


Dzieci, zadając pytania i słuchając odpowiedzi, poznają świat. Wiedzą to twórcy popular-nej serii „Ciekawe dlaczego” dostępnej na polskim rynku dzięki Wydawnictwu Olesiejuk. „Ciekawe dlaczego gęsi odlatują do ciepłych krajów” to książka, która opowiada o nie-zwykłym świecie ptaków – i nie tylko! Każdemu pytaniu towarzyszą kolorowe ilustra-cje i obrazki w komiksowym stylu. Tekst napisała Amanda O’Neill, a ilustracje stworzyli: An-drew Beckett, Chris Forsey, Ian Jackson, Tony Kenyon, Martin Knowleden, Terence Lambert, Dan Wright oraz David Wright


Oto część pytań, na które otrzymamy zaskakujące odpowiedzi. Który ptak jest olbrzy-mem? Który ptak jest najmniejszy? Dlaczego sępy są łyse? Jak fruwają ptaki? Ile piór ma ptak? Które ptaki mają łuski? Dlaczego papużka falista przekrzywia głowę? Który ptak steruje uszami? Czy wszystkie ptaki śpiewają? Kiedy ptaki mają zęby? Jak ptaki wędrowne odnajdują drogę? Który ptak chodzi po wodzie? Jak ptaki na pustyni znoszą upał? Który ptak nosi kask? I dlaczego ludzie budują gniazda dla ptaków?


Na 32 stronach książki znajdziemy ponad 30 inspirujących pytań i ciekawych odpowiedzi.
Na końcu zamieszczony jest indeks, który ułatwia znalezienie interesującego nas miejsca w tekście.


Tytuł „Ciekawe dlaczego gęsi odlatują do ciepłych krajów ” to wspaniała podróż do świata zwierząt. Dziecko nie tylko dowie się wielu ciekawostek na temat ptaków, ale z pewnością zapragnie dalej pogłębiać swoją wiedzę przyrodniczą.„Ciekawe dlaczego” – nauka w atrakcyjnej formie


Seria „Ciekawe dlaczego” Wydawnictwa Olesiejuk to bogato ilustrowane książki z różnych dziedzin. Ukazały się w niej między innymi następujące tytuły: „Ciekawe dlaczego stalaktyty rosną w dół”, „Ciekawe dlaczego gęsi odlatują do ciepłych krajów”, „Ciekawe dlaczego dodo nie żyje”, „Ciekawe dlaczego gąsienice jedzą tak dużo”, „Ciekawe dlaczego Rzymianie nosili togi”, „Ciekawe dlaczego Grecy budowali świątynie”, „Ciekawe dlaczego Kolumb przepłynął ocean”, „Ciekawe dlaczego na Saharze jest zimno nocą”, „Ciekawe dlaczego wieloryby śpiewają”, „Ciekawe dlaczego sosny mają igły”, „Ciekawe dlaczego rybom wyrosły nogi”, „Ciekawe dlaczego zbudowano piramidy”, „Ciekawe dlaczego telefon dzwoni”, „Ciekawe dlaczego cytryny są kwaśne”, „Ciekawe dlaczego drzewa mają liście”, „Ciekawe dlaczego wielbłądy mają garby”, „Ciekawe dlaczego kangury mają torby”, „Ciekawe dlaczego wybuchają wulkany”, „Ciekawe dlaczego na szczytach gór leży śnieg”, „Ciekawe dlaczego węże zrzucają skórę”, „Ciekawe dlaczego zamki miały fosy”, „Ciekawe dlaczego w niebie jest dziura”, „Ciekawe dlaczego pająki tkają sieci”, „Ciekawe dlaczego konie noszą podkowy”, „Ciekawe dlaczego mydło się pieni”, „Ciekawe dlaczego morze jest słone”, „Ciekawe dlaczego triceratops miał rogi”, „Ciekawe dlaczego wieje wiatr”, „Ciekawe dlaczego wschodzi słońce”, „Ciekawe dlaczego samoloty mają skrzydła”, „Ciekawe dlaczego gwiazdy migoczą”.
To ponad 30 tytułów pełnych zadziwiających faktów z różnych obszarów wiedzy!Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Ciekawe dlaczego gęsi odlatują do ciepłych krajów
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.