Ciekawe dlaczego węże zrzucają skórę

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
5,95 zł Oszczędzasz 1,05 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 5,60 zł.

Tytuł: „Ciekawe dlaczego węże zrzucają skórę” to kolejna książka z popularnonaukowej serii „Ciekawe dlaczego” Wydawnictwa Olesiejuk. Kupcie ją już teraz na stronie Księgarni Świata Książki i dowiedzcie się wielu ciekawostek na temat gadów.


Niesamowite gady w pytaniach i odpowiedziach


W książce „Ciekawe dlaczego węże zrzucają skórę” dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym poszerzą swoją przyrodniczą wiedzę, zaglądając tym razem do świata gadów. Atrakcyjna formuła pytań i odpowiedzi zachęci do lektury i ułatwi zapamiętywanie nowych treści.
Tytuł „Ciekawe dlaczego węże zrzucają skórę” to rozwijająca książka popularnonaukowa, w sam raz dla wszystkich dzieci zainteresowanych otaczającym je światem.
Tekst napisała Amanda O-Neill, a informacjom towarzyszą kolorowe ilustracje i komiksowe grafiki, których twórcami są: Peter Dennis, Chris Forsey, Craig Greenwood, Stephen Holmes, Tony Kenyon, Alan Male, Nicki Palin, Luis Rey, Andrea Ricciardi di Gaudesi oraz David Wright.
Oto część spośród 30 intrygujących pytań, na które odpowiada książka „Ciekawe dlaczego węże zrzucają skórę”: Które zwierzęta są gadami? Czy żaby i traszki są gadami? Który gad żyje najdłużej? Który wąż jest największy? Kto ma język dłuższy od ogona? Dlaczego jaszczurki gubią ogony? Który gad jest żyjącą fortecą? Czy żółwie mają zęby? Który żółw oddycha przez rurkę? Dlaczego krokodyle jedzą razem? Jak poruszają się węże, skoro nie mają nóg? Która jaszczurka może patrzeć jednocześnie w różne strony? Dlaczego wąż porusza językiem? Który żółw wydziela przykry zapach? Który gad mieszka w jaju? Czy gady mają taką skórę jak my? I dlaczego gady potrzebują naszej pomocy?
Pytania zawarte w tytule „Ciekawe dlaczego węże zrzucają skórę” zabiorą nas do fascynującego świata jaszczurek, żółwi czy krokodyli i pokażą, jak niesamowite potrafią być cechy tych zwierząt.


„Ciekawe dlaczego” – wyjątkowa kolekcja dla każdego


Popularnonaukowa seria książek „Ciekawe dlaczego” od lat cieszy się uznaniem młodszych i starszych czytelników. Poręcznie wydane i ciekawie napisane tytuły w przystępny sposób uzupełniają wiedzę z różnych dziedzin, zdobywaną w przedszkolu i szkole.
Na kolekcję składają się między innymi następujące książki: „Ciekawe dlaczego stalaktyty rosną w dół”, „Ciekawe dlaczego gęsi odlatują do ciepłych krajów”, „Ciekawe dlaczego dodo nie żyje”, „Ciekawe dlaczego gąsienice jedzą tak dużo”, „Ciekawe dlaczego Rzymianie nosili togi”, „Ciekawe dlaczego Grecy budowali świątynie”, „Ciekawe dlaczego Kolumb przepłynął ocean”, „Ciekawe dlaczego na Saharze jest zimno nocą”, „Ciekawe dlaczego wieloryby śpiewają”, „Ciekawe dlaczego sosny mają igły”, „Ciekawe dlaczego rybom wyrosły nogi”, „Ciekawe dlaczego zbudowano piramidy”, „Ciekawe dlaczego telefon dzwoni”, „Ciekawe dlaczego cytryny są kwaśne”, „Ciekawe dlaczego drzewa mają liście”, „Ciekawe dlaczego wielbłądy mają garby”, „Ciekawe dlaczego kangury mają torby”, „Ciekawe dlaczego wybuchają wulkany”, „Ciekawe dlaczego na szczytach gór leży śnieg”, „Ciekawe dlaczego węże zrzucają skórę”, „Ciekawe dlaczego zamki miały fosy”, „Ciekawe dlaczego w niebie jest dziura”, „Ciekawe dlaczego pająki tkają sieci”, „Ciekawe dlaczego konie noszą podkowy”, „Ciekawe dlaczego mydło się pieni”, „Ciekawe dlaczego morze jest słone”, „Ciekawe dlaczego triceratops miał rogi”, „Ciekawe dlaczego wieje wiatr”, „Ciekawe dlaczego wschodzi słońce”, „Ciekawe dlaczego samoloty mają skrzydła”, „Ciekawe dlaczego gwiazdy migoczą”.
Warto zgromadzić całą kolekcję, by cieszyć się ciekawostkami z różnych dziedzin nauki!


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Ciekawe dlaczego węże zrzucają skórę
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.