Opinie o Nas

Ciemniejsze niebo. Kolekcja Mistrzynie Kryminału Obyczajowego. Tom 19

Dostępność:

13,50 zł 16,00 zł Oszczędzasz 2,50 zł

Kolekcja powieści łączących kryminalno-sensacyjną intrygę z wątkami obyczajowymi. To książki trzymające w napięciu, z atmosferą tajemnicy i zagrożenia, pełne zwrotów akcji, z zaskakującym zakończeniem. Wiele z nich to światowe bestsellery. Autorkami jest pięć popularnych pisarkek: Mari Jungstedt (Szwecja), Joy Fielding (Kanada), Karin Wahlberg (Szwecja), Sandra Brown (USA) oraz Rosamund Lupton (Wielka Brytania). Po raz pierwszy ich książki zostały wydane w jednej, eleganckiej kolekcji.

W londyńskiej szkole podstawowej w trakcie zawodów sportowych wybucha pożar. Grace, matka 17-letniej Jenny, wbiega do płonącego budynku. Gdy udaje się jej odnaleźć nieprzytomną córkę, coś ciężkiego uderza ją w głowę.

To pierwsza książka z nowego cyklu The Canary Island. Powieść ta jest owocem współpracy Mari Jungstedt z uznanym norweskim pisarzem Rubenem Eliassenem.


Erika i Helena spędzają lato na kursie jogi w ośrodku Samsara Soul na jednej z Wysp Kanaryjskich. Helena zauważa, że Erika jest dziwnie niespokojna, zdaje się czegoś lub kogoś obawiać, ale nie chce zdradzić, co wprowadza ją w stan takiego przerażenia. Kilka dni później Erika zostaje zamordowana. Jej ciało z poderżniętym gardłem zostaje znalezione na skałach, w otoczeniu muszli i białych róż.


Morderca zaaranżował scenę zbrodni tak, aby przypominała słynny obraz Sandra Botticellego Narodziny Wenus.Więcej informacji
Data wydania 22 mar 2018
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ciemniejsze niebo. Kolekcja Mistrzynie Kryminału Obyczajowego. Tom 19