Opinie o Nas

Ciemność. Seria Hulda. Tom 1

  • -48%
  • nowość

Dostępność:

20,76 zł 39,80 zł Oszczędzasz 19,04 zł

Tom 1 serii Hulda z jedną z najtragiczniejszych bohaterek współczesnych kryminałów według „Sunday Timesa”, autora Milczenia lodu, który już pierwszą powieścią wszedł do światowej czołówki i zajął 1. miejsce w Amazonie, wyprzedzając Stiega Larssona.

Powieści Jónassona sprzedano w 1 000 000 egzemplarzy!

Na brzeg odległego fiordu morze wyrzuciło ciało młodej Rosjanki. Przyjechała do Islandii szukać bezpieczeństwa, a znalazła grób w wodzie. Pobieżne dochodzenie ustaliło, że to samobójstwo. . .

Komisarz Hulda Hermannsdóttirz policji w Reykjaviku zostaje niespodziewanie wysłana na wcześniejszą emeryturę. Może przeprowadzić jeszcze ostatnie śledztwo w nierozwiązanej sprawie, którą sama wybierze. Hulda wybiera sprawę młodej Rosjanki. Ma powody podejrzewać, że dziewczyna nie odebrała sobie życia... Szybko przekonuje się, że nie może ufać nikomu. Policja usiłuje wyhamować śledztwo. Hulda ma tylko kilka dni, żeby rozwiązać ponurą tajemnicę - bez względu na to, ile zasad będzie musiała złamać. Nawet za cenę popełnienia straszliwego błędu. I śmiertelnego ryzyka. . .


Więcej informacji
Data wydania 4 lut 2020
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ciemność. Seria Hulda. Tom 1