Coming Forth by Day

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
53,00 zł 64,99 zł Oszczędzasz 11,99 zł

Płyta "Coming Forth By Day" jest niezwykłym hołdem złożonym wyjątkowej artystce, jaką była Billie Holiday, w stulecie jej urodzin. Tytuł albumu "Coming Forth By Day" to angielskie tłumaczenie tytułu staroegipskiej "Księgi Umarłych" - zbioru zaklęć mających pomóc w wędrówce w zaświaty.

Cassandra Wilson z charakterystyczną dla siebie odwagą podeszła do repertuaru "Lady Day". Wspólnie z producentem Nickiem Launay (znanym ze współpracy z Nickiem Cave), Cassandra wybrała zarówno mniej znane, jak i wielkie przeboje Billie Holiday.

""Coming Forth by Day' jest hołdem dla piękna, mocy i geniuszu Billie Holiday. Album ten jest zbiorem muzycznych zaklęć, przewodnikiem przez mity, które narosły wokół jej życia. Album ten jest siłą napędową do ponownego zaistnienia twórczości Billie Holiday w XXI wieku" - powiedziała Cassandra.

W powstaniu albumu uczestniczyli między innymi: producent Nick Launay, gitarzyści T Bone Burnett i Nick Zinner, aranżer Van Dyke Parks, sekcja rytmiczna The Bad Seeds (perkusista Thomas Wydler i basista Martyn P. Casey), długoletni współpracownik Cassandry, pianista Jon Cowherd oraz gitarzysta Kevin Breit.

"Postanowiliśmy dotrzeć do głębi tekstów. Rezultatem tego jest zupełnie nowe doświadczenie dla słuchacza, zarówno tych, którzy znają Cassandrę, jak i dla tych którzy dopiero ją odkryją. To jest poruszające... to jest dla uszu i duszy" - powiedział producent Nick Launay.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Coming Forth by Day
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Don't Explain
2. Billie's Blues
3. Crazy He Calls Me
4. You Go To My Head
5. All of Me
6. The Way You Look Tonight
7. Good Morning Heartache
8. What a Little Moonlight Can Do
9. These Foolish Things
10. Strange Fruit
11. I'll Be Seeing You
12. Last Song (For Lester)